Türk kadınları için "tecavüz edeceğim" diyen Suriyeliler sınır dışı edilecek

Sosyal medyadaki bir görüntülü sohbet sitesinde Türk kadınları için küfürler eden ve "Türk kızlarına sizin kızlarınıza tecavüz edeceğim" diyen Suriyeli 2 kişi gözaltına alınmıştı. Suriyeliler hakkında yeni bir gelişme yaşandı.

Türk kadınları için "tecavüz edeceğim" diyen Suriyeliler sınır dışı edilecek
04 Ocak 2022 - 13:49 - Güncelleme: 04 Ocak 2022 - 17:20


Sosyal medyada görüntülü sohbet sitesinde bir Türk erkeği ile konuşması sırasında Türk kadınlarına ağza alınmayacak hakaretlerde bulunan 2 Suriyeli hakkında yeni bir gelişme yaşandı.

Görüntülerde konuştukları Türk erkeğe "Sizin kızlarınızı da si...im, burda o...spu çok, tecavüz de ederim" ifadeleriyle ağır küfürler savuran Suriyeli 2 kişi, gözaltına aldı.

Polis ekiplerinin soruşturması sonucu Suriyeli M.E.A. İzmir'de, K.S.A. ise Aydın'ın Didim ilçesinde polis tarafından gözaltına aldı.

Polis merkezindeki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen 2 Suriyeli, ifadeleri alındıktan sonra savcının talimatıyla sınır dışı edilmek üzere Aydın İl Göç İdaresi'ne teslim edildi.

Kamu düzenini bozup, infial yaratmak suçlarından Türkiye'ye giriş yasağı da getirilen 2 Suriyeli'nin yarın sınır dışı edilecekleri bildirildi.


YORUMLAR

  • 1 Yorum