Tuğba Özerk sahneye alkollü mü çıktı! Seyirciler isyan etti: Gecemizi mahvetti!

Yılbaşı gecesinde Antalya'da bir otelde sahne alan Tuğba Özerk'in değişik tavırları ve şarkıyı söyleyememesi olay oldu. Özerk'in sahneye sarhoş çıktığı iddia edilirken seyirciler "Gecemizi mahvetti" dedi. Tuğba Özerk'ten açıklama geldi.

Tuğba Özerk sahneye alkollü mü çıktı! Seyirciler isyan etti: Gecemizi mahvetti!
03 Ocak 2022 - 09:13 - Güncelleme: 03 Ocak 2022 - 16:48


Yılbaşı gecesi Antalya’da lüks bir otelde sahne alan şarkıcı Tuğba Özerk, sahnedeki hal ve hareketleriyle sosyal medyanın gündemine oturdu.

Sahnedeki değişik tavırlarıyla birlikte şarkıları da düzgün okuyamadığı gözlemlenen ünlü şarkıcı hakkında, bir dinleyici sosyal medyadan görüntüleri de paylaşarak “Gecemizi mahvetti, sahneye sarhoş çıktı” iddiasında bulundu.

Ayrıca Özerk'in sahnede dans ederken vokaliyle birlikte yere düştüğü görüldü.
TUĞBA ÖZERK'TEN AÇIKLAMA
Tuğba Özerk, yılbaşı gecesi sahneye alkollü çıktığı iddialarına ilişkin açıklama yaptı.  'Hipofiz Bezi Makroadenomu' teşhisi konduğunu söyleyen Özerk, "Tedavim bitene kadar bir süre dinlenmek için köşeme çekileceğim" dedi.

Instagram hesabından açıklama yapan Özerk, şu ifadeleri kullandı:
"Hakkımda iki gündür aralıksız süren sosyal medyadaki linç girişimine karşılık cevap verme ve gelişen olaylar ve yansıyan görüntülerin altına haksızlığa varan yorumlar hakkımdaki bir gerçeği herkesle paylaşma gerekliliğini zorunlu hale getirmiştir. Bir süredir mücadele ettiğim, herkesle paylaşamadığım, hatta kendimin bile zaman zaman kabullenmekte zorlandığım `Hipofiz Bezi Makroadenomu' tanısı konulan bir hastalıkla mücadele etmekteyim.

"BİLİNÇ KAYBI YAŞIYORUM, RİSK ALTINDA BİR HAYATIM VAR"
"Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, aynı zamanda Jinekolojik Onkoloji Cerrahi Uzmanı Prof Dr. Eralp Başer'in gözetimi altında ilaç tedavim sürmektedir. Bu Tümör nedeniyle görme alanı bozuklukları, bilişsel bozukluk (bilinç kaybı, senkop) riski altında bir hayatım var. En yakınlarımın dışında kimsenin bilmediği bu durumu herkesle paylaşma sebebim ise; herkesin yayılan görüntüler karşısında kafalarındaki soru işaretlerini gidermek içindir. Artık hiçbir şeyin göründüğü gibi olamayacağı gerçekliği herkes tarafından kabul edilmesi gerekirken 'yargısız infaz' yaparak, yaraya tuz basma `zevkinden' vazgeçilmesi gerekiyor. Ben bu mesleğe yıllarını vermiş, yorumculuğun dışında söz-beste üreten bu ülkenin tanınan bir sanatçısıyım.

İçinde bulunduğum bu özel, mahrem durumla başa çıkmaya çalışırken, bir taraftan da aşık olduğum mesleğimi yapmaya çalışıyorum. Verdiğim rahatsızlıktan dolayı, bu konuya kafa yoran, düşünen buna enerji harcayan herkesten özür diliyorum. Tedavim bitene kadar bir süre dinlenmek için köşeme çekiliyorum ve üretmeye de devam edeceğim. Yeni yılda en büyük dileğim, herkes için sağlıklı ve bol müzikli günler. Sevgiyle kalın..."


YORUMLAR

  • 0 Yorum