TRT'deki Teşkilat dizisinde Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Geliyor gelmekte olan" sözü terörist karaktere söyletildi!

TRT'de yayınlanan Teşkilat dizisinin son bölümünde dikkat çeken bir sahne yayınlandı. Kemal Kılıçdaroğlu'nun son dönemde sıkça kullandığı "Geliyor gelmekte olan" sözü, “terörist” karaktere söyletildi.

TRT'deki Teşkilat dizisinde Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Geliyor gelmekte olan" sözü terörist karaktere söyletildi!
13 Aralık 2021 - 09:35


TRT’nin son yıllarda iktidarın propagandalarına yönelik çektiği dizilere bir yenisi daha eklendi. Geçen aylarda vizyona giren Teşkilat dizisinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun son günlerde sıkça kullandığı “Geliyor gelmekte olan” sloganı “terörist” karaktere söyletildi. 

Dizide usta oyuncu Gürkan Uygun’un canlandırdığı “Yıldırım” karakterine yönelik operasyon sırasında geçen diyaloglar dikkat çekti.

Dizi içerisinde kamuoyunun hayırsever bir iş adamı olarak tanıdığı “Yıldırım” karakteri, perde arkasında ise uluslararası bir komplo ağının karanlık bir temsilcisi olarak yansıtılıyordu. 

Bu karaktere dizinin dün akşam yayınlanan son bölümünde CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun son günlerde sık sık kullandığı “Geliyor gelmekte olan” ifadesi söyletildi. 

O sahnede diyaloglar içerisinde “Yıldırım” karakteri, “Benim her zaman bir B planım vardır. Geliyor gelmekte olan Serdar, geliyor gelmekte olan” ifadelerini söylüyor. 


YORUMLAR

  • 0 Yorum