Trans olduğunu açıklayan Ahmet Melih Yılmaz ameliyat oldu, işte son hali

Çukur dizisindeki Timsal Celil rolüyle tanınan Ahmet Melih Yılmaz, trans olduğunu açıklamasının ardından ameliyat olduğunu belirtti. Yılmaz'ın son hali dikkat çekti.

Trans olduğunu açıklayan Ahmet Melih Yılmaz ameliyat oldu, işte son hali
09 Nisan 2022 - 09:44


Çukur'da Timsah Celil rolüyle tanınan oyuncu Ahmet Melih Yılmaz, Nişantaşı'nda görüntülendi. Daha önce trans birey olduğunu açıklayan Yılmaz, ilk ameliyatını olduğunu ve Ankara'ya taşındığını söyledi.

"İNŞALLAH ZENGİN KOCAM OLUR"
SnobMagazin'e konuşan Yılmaz, "Birkaç estetik oldum. Burnumu yaptırdım ve göğüs ameliyatı oldum. Değişim işin ilk ameliyatım. Artık memleketim olan Ankara'ya taşındım. İki aydır Ankara'da yaşıyorum. İki günlüğüne ameliyat için geldim. Artık memelerim var. Çalışıp kazandığımı ameliyatlara harcıyorum. Eğer zengin kocam olsaydı milletin gözüne sokar gösterirdim ama öyle bir kocam olmadığı için. Olur inşallah" dedi.

İsmini değiştirmeyeceğini söyleyen Yılmaz, "İsmimi değiştirmeyeceğim. Bu isim yapmak için 32 yılım geçti. Adım Melih olacak deli olacak" dedi. "Tamamen cinsiyet değiştirecek misiniz" sorusuna ise "Cinsiyet değiştirmek için ameliyat olacağım. Trans kadın değilim. O yüzden öyle bir dönüşüm olmayacak. Bana bu kadarı yetiyor. Erkek arkadaşım yok. Olur inşallah" diye yanıt verdi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum