Tolgay Arslan'dan Beşiktaş'ı kızdıracak sözler: Fenerbahçe daha büyük

Bir dönem Beşiktaş ve Fenerbahçe'de top koşturan Tolgay Arslan'dan derbi öncesi çarpıcı açıklamalar geldi. Arslan, "Fenerbahçe kulüp olarak ve camia olarak Beşiktaş'ın bir tık üzerinde ama Bana göre kadro olarak Beşiktaş bir tık daha üstün" yorumunda bulundu.

Tolgay Arslan'dan Beşiktaş'ı kızdıracak sözler: Fenerbahçe daha büyük
19 Aralık 2021 - 13:43


Kariyerini İtalya ekibi Udinese'de sürdüren Tolgay Arslan, derbi öncesinde Sabah'a röportaj verdi. Beşiktaş'tan Fenerbahçe'ye transfer olduğu dönemde verdiği demeçlerle Siyah-Beyazlı taraftarlarla gerilim yaşayan Tolgay, yine çok konuşulacak ifadeler kullandı.

İşte Tolgay Arslan'ın açıklamaları:
"Beşiktaş ve Fenerbahçe ikisi de çok özel kulüpler ama Beşiktaş'ta daha uzun süre oynadım ve her zaman kalbimde olacak sıkıntılı ayrılmış olsam da. Orada yaşadıklarımı 50 sene sonra da anlatacağım


Beşiktaş çok ayrı bir kulüp, orada oynadığım için çok gururluyum ve mutluyum. Fenerbahçe kulüp olarak ve camia olarak Beşiktaş'ın bir tık üzerinde ama Beşiktaş'taki gibi bir aile ortamı orada yok.

Bana göre kadro olarak Beşiktaş bir tık daha üstün ama iki takım da çok zor süreçlerden geçiyor. Bana sorarsanız Beşiktaş bu maçı alacak gibi görünüyor çünkü yeni bir hoca geldi, farklı bir hava girdi soyunma odasına.


Fenerbahçe'de de sürekli hoca konuşuluyor ve bu oyuncuları da etkiliyor. Ben mental olarak Beşiktaş'ı biraz daha önde görüyorum bu anlamda ve sürekli hocanın konuşuluyor olması bence Fenerbahçe'ye büyük zarar veriyor.

Ya yolları ayıracaksın ya da devam edeceksin. Şu an orta yolda ilerliyorlar ve sanırım tamam mı yoksa devam mı kısmında karar veremiyorlar. Sergen hocanın ayrılığından sonra ben takımda daha pozitif bir enerji görmeye başladım o yüzden galiba bana göre Beşiktaş bir tık önde."


YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ersin kerim
    1 ay önce
    Haberi çarpıtma Tolgay yarım Türkçesi ile başka birşey anlatıyor orada büyüklük takıntısı var heralde aykırı.com da Burası Beşiktaş!