TikTok fenomeni Camila Elle, uçakta cinsel ilişkiye girerken korkudan bayıldı

ABD'de TikTok fenomeni Camila Elle, erkek arkadaşı ile havada cinsel ilişkiye girmek için özel bir uçak kiraladı. Elle, ilişki sırasında uçak türbülansa girince korkudan bayıldı.

TikTok fenomeni Camila Elle, uçakta cinsel ilişkiye girerken korkudan bayıldı
14 Aralık 2021 - 14:32


Amerikalı model Camila Elle, erkek arkadaşı ile havada cinsel ilişkiye girme fantezisini gerçekleştirmek için özel bir uçak kiraladı. Elle, uçak türbilansa girince 5 bin feet yükseklikte bayıldı.

TikTok’ta 467 bin takipçisi olan model Camila Elle, erkek arkadaşıyla Las Vegas’a giderken uçakta seks fantezisini gerçekleştirmek istedi.

Las Vegas’ta sadece çiftler için tasarlanan küçük uçaklarla hizmet veren bir şirketle anlaşan Elle ve sevgilisi, kendilerinden başka bir tek pilotun olduğu uçakla seyahat etti. Uçakta havalandırmanın bozuk olduğunu anlatan model, uçuş sırasında biraz sarhoş olduğunu da belirtti.

Sıcak hava ve içkinin etkisi, türbülans ve heyecanla birleşince Elle, seks sırasında bilincini kaybetti.

Elle, birkaç dakika içinde uyandığını, erkek arkadaşını panik içinde gördüğünü söyledi.

Model, yaşadıklarını TikTok’ta takipçilerine anlattı. Aynı zamanda sosyal medya fenomeni olan genç kadın, kötü tecrübeye rağmen yaşadığı şeyin çok heyecan verici olduğunu bu nedenle aynı şeyi en kısa sürede tekrar yapmayı düşündüğünü söyledi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum