TFF'den hakem açıklaması: 1 koronavirüs vakası, 1 trafik kazası!

TFF, hafta sonu Süper Lig ve 1. Lig'deki maçlarda görev alacak iki hakem ile ilgili açıklama yaptı. TFF, hakemlerden birisinin koronavirüse yakalandığını, bir diğer hakemin ise trafik kazası geçirdiğini duyurdu.

TFF'den hakem açıklaması: 1 koronavirüs vakası, 1 trafik kazası!
26 Kasım 2021 - 17:41


Hafta sonu liglerde oynanacak maçlarda görev alacak hakemler büyük şanssızlık yaşadı! İsmi açıklanmayan bir Süper Lig yardımcı hakemi coronaya yakalanırken, TFF 1. Lig’de görev alacak yardımcı hakem Oğuz Terzi de trafik kazası geçirdi.

TFF, trafik kazası geçiren hakem Oğuz Terzi’nin durumu hakkında bilgi vermezken, şu açıklamayı yaptı;
“Spor Toto 1. Lig’in 14. Haftasında oynanacak olan Yılport Samsunspor-Adanaspor A.Ş. maçında yardımcı hakem değişikliği yapıldı. Yaşanan bir trafik kazası nedeniyle, müsabakada Oğuz Terzi'nin yerine Abdullah Uğur Sarı görevlendirildi.”

BİR HAKEM CORONA OLDU
Koronavirüs testi pozitif çıkan Süper Lig hakemi için de TFF’den şu bilgilendirme yapıldı;

“Bir Süper Lig Yardımcı hakemimizin 25.11.2021 Perşembe günü yapılan rutin Covid-19 PCR test sonucu pozitif çıkmıştır. Hakemimizin herhangi bir semptom göstermemesine rağmen talimatlar gereği tedbir amaçlı karantinaya alınarak tedavisine başlanmıştır. İzolasyon süreci başlayan hakemimizin yapılacak tüm tetkik ve testleri yakından takip edilecektir.”


YORUMLAR

  • 0 Yorum