TFF Başkanı Nihat Özdemir'den Fenerbahçe'ye Kenan Koçak vetosu

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, Vitor Pereira ile yolların ayrılmasının ardından adı Fenerbahçe ile anılan Kenan Koçak hakkında konuştu.

TFF Başkanı Nihat Özdemir'den Fenerbahçe'ye Kenan Koçak vetosu
22 Aralık 2021 - 13:39

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir, A Milli Futbol Takımı’nın Uluslar Ligi’ndeki hedefine dair açıklamalarda bulunurken, son günlerde adı Fenerbahçe ile anılan A Milli Takım Yardımcı Antrenörü Kenan Koçak hakkında son noktayı koydu.

Uluslar Ligi'nde C grubuna düşmemiz hakkında konuşan Özdemir, "Buradaki hedefimiz B Ligi'ne çıkıp ardından A Ligi'ne çıkmak" dedi. Özdemir, “Uluslar Ligi'nde C Grubu'na düşmüştük. Kolay bir grubumuz var tabii ki ama uzak noktalara gideceğiz. Litvanya, Faroe Adaları gibi uzak yerlerden en iyi neticeleri elde ederek hedefimiz 1. olmak. Bu durum bize 2024 Avrupa Şampiyonası için finallere katılma gibi bir şans da doğurabilir. Buradaki hedefimiz B Ligi'ne çıkıp ardından A Ligi'ne çıkmak. Kuralar çekildi ve mart ayı ağırlıklı olarak maçlarımızı yapacağız. İyi neticelerle geçeceğini düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

“KENAN KOÇAK AÇIKLAMASI"
Özdemir, adı Fenerbahçe ile anılan Kenan Koçak hakkında şöyle konuştu:

“Kenan Koçak konusunda Milli Takımlardan Sorumlu Üyemiz Hamit Altıntop açıklama yaptı. Kendisi bizim hocamızdır ve kendisiyle ayrılma niyetimiz yok. Bununla ilgili açıklama yapıldı. Biz Stefan Kuntz'la önemli planlar yaptık. Sadece A Milli Takım değil, altyapılarla ilgili ve diğer milli takımlarla ilgili de çalışmanın içindeyiz. Kenan Koçak sadece Stefan Kuntz'un yardımcısı konumunda değil. Birçok noktada kendisiyle çalışmalar yapacağız.”


YORUMLAR

  • 0 Yorum