TFF Başkanı Nihat Özdemir'den 28 şampiyonluk açıklaması!

TFF Başkanı Nihat Özdemir, Fenerbahçe'nin 1959 yılından önceki şampiyonlukların sayılması talebinin reddedildiği yönündeki iddialar için, "Henüz böyle bir kararımız yok. En yakın zamanda açıklayacağız" ifadelerini kullandı.

TFF Başkanı Nihat Özdemir'den 28 şampiyonluk açıklaması!
02 Nisan 2021 - 11:07

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, Fenerbahçe'nin 1959 yılından önceki şampiyonlukların sayılması yönündeki talebinin reddedildiği şeklindeki iddialara dair "Henüz böyle bir kararımız yok. En yakın zamanda açıklayacağız." ifadelerini kullandı.

Özdemir, bu konuda henüz bir karar alınmadığını belirterek, "Bu konuda henüz verilmiş bir kararımız yok. En yakın zamanda açıklayacağız. Ama şu an öyle bir karar yok" dedi.

Akşam gazetesinin haberine göre; Başkan Özdemir, Trabzonspor'un Disiplin Kurulu ve Tahkim Kurulu'nun seçimle gelmesine yönelik FIFA'ya yaptığı başvuru hakkında da konuştu.

Trabzonspor'un talebinin FIFA tarafından kabul edildiğine dair kendilerine bir yazı gelmediğini vurgulayan Özdemir, "Ne bize FIFA bu konuda bir görüş sordu, ne de bir talepte bulundu. 'FIFA kurulların seçimi için TFF'ye yazı gönderdi' bilgisi doğru değil. Hayır, yok böyle bir şey" ifadesini kullandı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum