Tek celsede boşanmışlardı: Selen Görgüzel'den Hamdi Alkan'ın ailesine canlı yayında sitem!

Hamdi Alkan ile tek celsede boşanan Selen Görgüzel, canlı yayında boşanma süreci hakkında konuştu. Görgüzel, Hamdi Alkan'ın ailesine sitem etti.

Tek celsede boşanmışlardı: Selen Görgüzel'den Hamdi Alkan'ın ailesine canlı yayında sitem!
30 Mayıs 2022 - 11:05


Hamdi Alkan ile 2014'te evlenen ve 2.5 ay önce tek celsede boşanan Selen Görgüzel, TV8 canlı yayınında açıklamalarda bulundu. 2. Sayfa programına konuk olan Görgüzel, "Hamdi ile aynı projede yer almam" dedi. Görgüzel ayrıca Alkan'ın ailesine canlı yayında sitem etti.

"HAMDİ İLE AYNI PROJEDE OLMAM"
Görgüzel, "2,5 ay önce boşandık. Bu sürecin benim oyunculuk kariyerimde sorun olacağını düşünmüyorum. Hamdi bana sektörde engel olmaz ama ben onunla şimdilik aynı projede olmak istemem. Bir süre geçtikten sonra olabilirim. Hamdi Alkan'la ilgili bir şey gördüğümde sanki ayrılmamışız ama ayrı gibiyiz de. Boşanmadan önce ilişkimiz akrabalığa dönmüştü" şeklinde konuştu.

"KİMSE ARAMADI"
Alkan'ın ailesi tarafından aranmamasına sitem eden ünlü isim, sözlerine şöyle devam etti: "Ortak dostumuz olan bayan arkadaşımız bizim boşanma sürecimizde çok alakasız bir tutum sergiledi. Benim ailem Hamdi Alkan'ın paylaşımlarına beğenmeye devam ediyor ancak ben onun ailesi tarafından hiç aranmadım. Bu baya enteresan oldu. Zeynep'le falan da konuşmadık. Küslüğümüz yok... Evlilik biterken karşılıklı bir çirkinleşme olmadığı için tarafların aileleri düşmanlaşmadı. Zeynep boşanmadan sonra bir mesaj göndererek destek oldu. Yurt dışında yaşadığı için belki saatleri hesaplayamadığı için aramamış olabilir."

Ünlü isim, davada gizlilik kararı olduğu için mal paylaşımı hakkında konuşmak istemeyen Alkan, "Boşanırken mal mülk istemek bana arsızlık geliyor" dedi.


loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum