Tartışma bitmiyor: Ebrar Karakurt'tan eski sevgilisi İmge'ye çok ağır sözler

Voleybolcu Ebrar Karakurt ile ayrıldığı sevgilisi İmge arasındaki atışmalar durmak bilmiyor. Ebrar'dan ayrıldıktan sonra TikTok fenomeni Devin ile yeni bir ilişkiye başlayan İmge'nin Devin ile paylaşımındaki "Kadınlarla ilgili projede yer alıp kadınları aşağılıyor" ifadelerine sinirlenen Ebrar, "Prenses yaptığım kurbağanın canı elbet sinek isteyecekti" dedi.

Tartışma bitmiyor: Ebrar Karakurt'tan eski sevgilisi İmge'ye çok ağır sözler
05 Nisan 2022 - 17:08 - Güncelleme: 05 Nisan 2022 - 23:49


Türkiye Voleybol Takımı'nın önceki yaz ayı katıldığı turnuvada en iyi performans gösteren isimler arasında yer alan, ardından ise İmge'yle aşk yaşaması çok konuşulan ünlü voleybolcu Ebrar Karakurt, geçtiğimiz aylarda sevgilisinden ayrıldı. Ancak ikili arasındaki atışmalar bir türlü bitmek bilmedi.

Ebrar Karakurt'un eski sevgilisi İmge, TikTok fenomeni Devin ile yeni bir ilişkiye başladı. Devin, sevgilisi İmge'yle bir paylaşım yapıp milli voleybolcu Ebrar Karakurt'un oynadığı reklam filmini ima ederek "Kadınları desteklemek amaçlı yapılan sosyal sorumluluk projesi kapsamındaki reklamda yer alıp sonrasında kadınları aşağılıyor ve hedef gösteriyor" şeklinde konuştu.

EBRAR'DAN İMGE'YE SERT CEVAP
Ebrar Karakurt ise, "Prenses yaptığım kurbağanın canı elbet sinek isteyecekti" cevabını vererek hayranlarını şoke etti. İmge ise Karakurt'a şu yanıtı verdi: "Anlayabildiğim tek şey kadının en büyük düşmanı yine kadınmış."


YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Mehmet
  1 ay önce
  Çarpık ilişkileri, sapıklıkları normalmiş gibi yayınlamak size yakışmadı.
 • Mahmut
  1 ay önce
  Şu fahişelerin yaptıklarını normal bir şeymiş gibi lanse eden aykırı haber gibi kafirlerin yayın organlarının üzerinde Allah’ın maketi olsun inşallah
 • Ozge ozge
  1 ay önce
  Birakin sunlari ya normal bir seymis gibi konusuyolar kendi rezilliginizi kendiniz yaşayın
 • Cimbom
  1 ay önce
  Bıktık bu ebrarmıdır ne idüğü belli olmayan varlıktan