Tanju Özcan'dan Türk kadınlarına ve kendisine hakaret eden Afgan Sunatullah Saadat hakkında açıklama!

Tanju Özcan, kendisine hakaret eden Afgan şahıs için “Gazeteci maskesi takmış basit bir ABD ajanı. Ülkemizde cirit atan CIA ajanlarından sadece biri” dedi. Özcan aynı zamanda Cumhurbaşkanı Erdoğan’a da “Madem doğudaki sınırlarımızı koruyamıyoruz, Avrupa sınırlarımızı 3-5 günlüğüne değil süresiz olarak açın. Bunu yaparsanız ABD’nin bu hain planına ağır bir darbe vurmuş olursunuz” sözleri ile seslendi. 

Tanju Özcan'dan Türk kadınlarına ve kendisine hakaret eden Afgan Sunatullah Saadat hakkında açıklama!
10 Ağustos 2021 - 12:47 - Güncelleme: 10 Ağustos 2021 - 12:56
Sunatullah Saadat isimli Afgan şahıs geçtiğimiz günlerde bir Youtube videosu paylaşarak, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’a ve Türk kadınlarına hakaret etmişti. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan Twitter hesabı üzerinden, kendisine hakaret eden Afgan şahıs için açıklamalarda bulundu.

Tanju Özcan, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada Afgan şahıs için “Gazeteci maskesi takmış basit bir ABD ajanı. Ülkemizde cirit atan CIA ajanlarından sadece biri. Bakın arkadaşa; öyle mazlum, öyle mağdur, öyle mahzun ki, memleketimi 'Hizaya getirilmesi gereken kâfir' bir ülke olarak işaret ediyor ve kendileri gibi ahlak ve ilim sahibi olmamızı öneriyor. Vah benim güzel ülkem. Ne hale getirdiler…” dedi. 

"O SÖZLERİN MUHATABI BENİ IRKÇI, BUNLARI TÜRK VATANDAŞI YAPMAYA ÇALIŞANLARDIR"

Özcan kendisine edilen hakaretler hakkında da şu sözleri söyledi;
“Bu zavallı ajanın bana ve milletime söylediği sözleri, ipini elinde tutan emperyalist ABD yönetimine iade ediyorum. Aynı zamanda o sözlerin muhattabı daha çok; beni ırkçı, bunları Türk vatandaşı yapmaya çalışanlardır.”

"ABD EMPERYALİZMİNİN SON UŞAKLARI"
“Kim bunlar; siz onları çok iyi biliyorsunuz. Arap sevicilerden, Fetöcü'lere, PKK'lılardan abdestli kapitalistlere; tatlı su solcularından, akvaryum milliyetçilerine…Beni kınamak için yarışa yarışa sıraya geçenler. Yani ABD emperyalizmin son uşakları. ABD emperyalizminin ülkemdeki yeni hain planını deşifre ettiğim için bu kadar hakaret işittim.” 

"İKTİDARIYLA MUHALEFETİYLE BİZİMKİLERDEN SES YOK"
Özcan, Afgan gazetecinin hakaretlerine sessiz kalan iktidara ve muhalefete “Milletin sözcülüğünü yaptığım için,2 saatte bana sorusturma açıldı.Beni kınamak için koca koca siyasiler,yarışa yarışa sıraya girdi.Bu köpek;Türk kadınına,milli iradeyle secilmis devlet yöneticisine salyalarını akıtarak kin kusarken;iktidarıyla muhalefetiyle bizimkilerden ses yok.  Hani biz Atatürkçüydük, antiemperyalisttik. Hadi iktidar, ABD’nin emperyalist planına sessiz kalıyor. Peki muhalefet bu plana niye sessiz kalıyor? Görmedikleri için mi? ABD’den medet umduklarından mı?” sözleri ile tepki gösterdi. 

"CUMHURBAŞKANINA ÇAĞRIDA BULUNUYORUM"
Son olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan’a seslenen Özcan, “Sn Cumhurbaşkanına çağrıda bulunuyorum.Madem doğudaki sınırlarımızı koruyamıyoruz, Avrupa sınırlarımızı 3-5 günlüğüne değil süresiz olarak açın. Bunu yaparsanız ABD’nin bu hain planına ağır bir darbe vurmuş olursunuz.Ben de size amasız fakatsız Milleti önünde teşekkürlerimi sunarım” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 1 Yorum