Taner Ay öldü mü? Sedat Peker'in dikkat çektiği Taner Ay'ın trafik kazasında öldüğü iddia edildi

Sedat Peker'in bir videosunda gündeme getirdiği Almanyalı Osmanlılar (Osmanen Germania) yöneticisi Taner Ay'ın Bulgaristan'da trafik kazasında öldüğü iddia edildi. Ay'ın cenaze törenine ilişkin tek bir fotoğraf bile yayınlanmaması dikkat çekti.

Taner Ay öldü mü? Sedat Peker'in dikkat çektiği Taner Ay'ın trafik kazasında öldüğü iddia edildi
31 Aralık 2021 - 10:02


Almanya’nın cinayet, kasten adam öldürmek, ağır yaralama, şantaj, fuhuş, silah ve uyuşturucu ticareti gibi suçlardan yasakladığı "Almanyalı Osmanlılar" isimli suç örgütünün yöneticisi olduğu belirtilen Taner Ay'ın öldüğü iddia edildi.

ARAÇ UÇURUMA YUVARLANDI
İddiaya göre Türkiye’den lüks marka jipiyle yaşadığı Almanya’nın Düsseldorf kentine gitmek üzere yola çıkan Taner Ay, Bulgaristan’da bir benzinlikten yakıt aldı. Kısa bir süre sonra ise iddialara göre sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu lüks araç uçuruma yuvarlandı. Kazada araçta bulunan Ay olay yerinde hayatını kaybederken, koruması Anıl Sümer yaralı olarak hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

SEDAT PEKER BAHSETMİŞTİ, SİYASİLERLE FOTOĞRAFI VAR
Sedat Peker'in yayınladığı videoda adı geçen “Almanyalı Osmanlılar” yöneticisi Taner Ay'ın sosyal medya hesabında, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, MİT Başkanı Hakan Fidan ve KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar gibi isimlerle çekilmiş fotoğrafları bulunuyordu.

Ayrıca Taner Ay, Beştepe’den, Özel Harekât Dairesi’nden, Yargı Yılı açılış töreninden fotoğraflar da paylaşıyordu.

Fotoğraflardan bazıları şöyle:

YORUMLAR

  • 0 Yorum