Tamer Karadağlı'dan Çağlar Ertuğrul'un göndermesine cevap!

"En İyi Erkek Oyuncu Ödülü"nü kazanan Çağlar Ertuğrul, Tamer Karadağlı ile Nihal Yalçın arasındaki olaya göndermede bulunması gündem oldu. Ertuğrul, gelen tepkiler sonrası açıklama yaparak Karadağlı'yı çok sevdiğini ve amacının eğlenmek olduğunu ifade etti. Öte yandan Karadağlı açıklama yaptı.

Tamer Karadağlı'dan Çağlar Ertuğrul'un göndermesine cevap!
07 Aralık 2021 - 14:01 - Güncelleme: 07 Aralık 2021 - 16:03


Altın Kelebek Ödülleri Töreni'nde, "En İyi Erkek Oyuncu Ödülü"nü alan Çağlar Ertuğrul, 58. Antalya Altın Portakal Film Festivali Ödül Töreni'nde Tamer Karadağlı ile Nihal Yalçın arasında geçen diyaloga göndermede bulundu.

Konuşması esnasında bir anda dönerek arkasını kontrol eden Ertuğrul'a sunucu Cem Davran "Bu o törenlerden değil, bak ne güzel kenarda duruyor" yorumunda bulundu. Bunun üzerine Çağlar Ertuğrul, "Birisi mimik yapıyor sandım arkamda o yüzden"  ifadelerini kullandı. Ertuğrul'un bu davranışı, Altın Portakal'daki Nihal Yalçın ve Tamer Karadağlı arasında yaşanan olaya gönderme olarak yorumlandı.
 
ÇAĞLAR ERTUĞRUL'DAN AÇIKLAMA
Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Ertuğrul, “Bu arada benim trollüklerimi bilen bilir, Tamer Abi’yi de çok severim ve sayarım. Onun işleriyle büyüdük ama iki espri yapamayacaksak yaşamayalım! Komik bulmazsınız o ayrı ama bir laf için kimilerinin çirkin ithamları çok alakasız” ifadelerini kullandı.
 
TAMER KARADAĞLI'DAN YANIT
Yaşananların ardından Karadağlı'dan ilk açıklama geldi. Sabah'ta yer alan habere göre Karadağlı konuya ilişkin "Espri yapmış çocukcağız. Ben çok büyütmüyorum. Bir alınganlık sözkonusu değil. Bizler onların meslek büyükleriyiz. Onlardan daha tecrübeli ağabeyleriyiz. En ufak bir davranışlarında onlara tepki gösteremeyiz. Genç kardeşlerimize karşı daha fazla toleranslı olmamız gerekiyor. Bir sorun görmüyorum" dedi.

YORUMLAR

 • 5 Yorum
 • Sevgi kaya
  1 ay önce
  Tamer bey güzel cvp vermis büyütmeye gerek yok adamda espiri yapmiş????
 • Sevgi kaya
  1 ay önce
  Tamer bey güzel cvp vermis büyütmeye gerek yok adamda espiri yapmiş????
 • Fatma Okçı
  1 ay önce
  Bence de bir sorun yoktu.Karadağlı'nın hiç olmazsa bu sefer sapduyulu davranmasına sevindim.
 • Tarık can
  1 ay önce
  Saçmaladı Çağlar. Yediği kaba pisletti
 • Esin Gözgu
  1 ay önce
  İkisinde başarılı hem Tamer Karadağlı gerçektende çok beyefendi bir insan hem çağlar tebrik ediyorum.