Survivor yarışmacısı Hanzade 10 yıllık eşinden boşandı

Katıldığı Survivor yarışmasında adını duyuran Hanzade Ofluoğlu, 10 yıllık evliliğini tek celsede bitirdi. Anlaşmalı boşanan Hanzade Ofluoğlu ile eşi birbirinden tazminat ve nafaka talep etmedi.

Survivor yarışmacısı Hanzade 10 yıllık eşinden boşandı
11 Kasım 2021 - 10:38

Hanzade Ofluoğlu 2011 yılında Saygun Ofluoğlu ile evlenmişti. Mutlu bir birliktelik yaşayan çift, Hanzade Ofluoğlu’nun Survivor 2021 kadrosuna katılmasıyla kısa bir ayrılık yaşamıştı. Yarışma boyunca adından söz ettiren Hanzade, eşi Saygun Ofluoğlu’na duyduğu özlemi de sık sık dile getirmişti.

BOŞANMA KARARLARINI DUYURMUŞTU
Sözcü'den Hayati Arıgan'ın haberine göre yarışmanın bitiminden birkaç ay sonra Hanzade Ofluoğlu 10 yıllık eşi ile yollarını ayrılma kararı aldıklarını sosyal medya üzerinden bir paylaşımla açıklamıştı. O paylaşımında, ”13 senedir hayatımın en önemli parçası, en güzel günlerimizin süper kahramanı, en yakın arkadaşım ve biricik yol arkadaşım Saygun’la karı-koca ilişkimize son verme kararı aldık” ifadelerine yer vermişti.

BOŞANDILAR
Sosyal medyadan sevenlerine kötü haberi duyuran Ofluoğlu çifti, boşanma davası açmıştı. İstanbul Aile Mahkemesi’ne dün gelen ikili anlaşmalı olarak tek celsede boşandı. Taraflar birbirinden nafaka ve tazminat talebinde bulunmadı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum