Survivor'daki Nisa ve Nagehan kavgasına Demet Akalın da katıldı

Survivor All Star'da Nisa ve Nagehan birbirine girdi. İkili arasındaki kavgada Nisa, Nagehan'a "Doping kullandığını biliyoruz" dedi. İkili arasındaki kavgaya şarkıcı Demet Akalın da dahil oldu.

Survivor'daki Nisa ve Nagehan kavgasına Demet Akalın da katıldı
05 Nisan 2022 - 12:13


Survivor All Star'ın son bölümünde Nisa ile Nagehan tartıştı. Nagehan, Nisa'nın kendisine çirkin, çirkef ve yalancı demesiyle çileden çıktı.

Survivor Nagihan konuşmasında ''Benim nevrim dönüyor. Kimse kusura bakmasın. Her şeyi göze alarak geldim. Lütfen kimse bana yalancılıkla iftira atmasın. Biz buranın külünü toprağını yutmuş insanlarız. Eminim hepsinin idolüyümdür burada'' dedi.

İki arasındaki kavga yeni bölümde de devam ediyor. Fragmana ise Nisa ve Nagihan arasındaki doping tartışması damga vurdu. İkili arasındaki gerilime sessiz kalamayan şarkıcı Demet Akalın da sosyal medya hesabından konuyla ilgili paylaşımda bulundu.

Survivor fragmanında ise Nisa'nın ''Daha önce bu problemleri olduğunu biliyorum. Doping testinden yakalandın ya...'' demesi gündem oldu. Nagihan ise, ''Ben dopingden yakalanmadım. 11 yıllık rekorum hala orada bekliyor'' yanıtını verdi.


Nisa'nın bu iddiası sonrası Demet Akalın hemen paylaşım yaptı. Sıkı bir Survivor seyircisi olan Demet Akalın Nagihan'ı koruyarak "Hatalı çıkış doping değil" notuyla eski bir haberi paylaştı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum