Survivor'da kim elendi? Survivor 2022 All Star'dan elenen ilk yarışmacı belli oldu

Survivor 2022 All Star'dan elenen ilk yarışmacı belli oldu. Acun Ilıcalı, Sercan, Hikmet, Gizem ve Birsen arasından en düşük oyu alarak adaya veda eden ismi açıkladı. İşte 19 Ocak Survivor son bölümde yaşananlar ve adaya veda eden isim...

Survivor'da kim elendi? Survivor 2022 All Star'dan elenen ilk yarışmacı belli oldu
20 Ocak 2022 - 10:24


Survivor All Star 2022'de dün akşam yapılan konseyde adaya veda eden isim Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Birsen Bekgöz, Sercan Yıldırım, Gizem Kerimoğlu ve Hikmet Tuğsuz’un eleme adayı olduğu Survivor’da, halk tarafından en az oyu alan yarışmacı belli oldu.

OYLAMA SONUCU KONSEYDE AÇIKLANDI
Survivor'da eleme adayları Hikmet, Gizem, Birsen ve Sercan için sms oylaması geçtiğimiz Salı akşamı yapıldı. Survivor'ın son bölümündeki ada konseyinde ise eleme adayları büyük bir heyecan yaşadı. Acun llıcalı oylama sonucuna göre Survivor 2022'den elenen ilk yarışmacıyı açıkladı.

Halk oylamasına göre Survivor'dan bu sezon elenen ilk yarışmacı Gizem Kerimoğlu oldu. Survivor macerası sadece bir hafta süren Gizem duygularını ifade etti. Survivor'dan elenen Gizem "Benim için güzel bir deneyimdi. Çok üzgünüm, benim için bu kadarmış" dedi.

SURVİVOR GİZEM KERİMOĞLU KİMDİR?
Gizem Kerimoğlu, 30 Ekim 1988 tarihinde İstanbul, Fatih’te doğmuştur. Bulgar göçmeni bir ailenin ilk çocuğudur. Bir erkek kardeşi vardır. İstanbul Semiha Şakir Lisesi’nden 2005 yılında mezun oldu. 2006 yılında Kocaeli Üniversitesi Spor Akademisi’nde okumaya başladı. Üniversite eğitimi sırasında bir yıllığına İngilizce eğitimi almak için Londra‘ya gitti.

2003 yılından itibaren birçok spor dalıyla profesyonel veya yarı amatör olarak uğraşan bir sporcu olarak basketbol ve futbol oynamış, hatta birkaç kez 19 yaş altı kadın Milli Futbol Takımı’na da çağrılmıştır. Bu yıllarda Yapı Kredi Spor Kulübü ve benzeri bazı spor kulüplerinde Fitness Eğitmeni ve Personal Trainer olarak da görev yaptı.

2013 yılında profesyonel spor yaşantısına son veren Gizem Kerimoğlu, aktif spor hayatının ardından oyunculuk ve spikerlik eğitimleri almaya başladı. Dialog ve Barbaros Çidal‘dan diksiyon ve spikerlik eğitimleri alıp, tiyatro ve oyunculuk eğitimlerindeki ilk adımlarını kendisi de oyuncu olan arkadaşı Umut Kırcalı ile atmıştır. Ardından kendisine çok şey katan Deniz Erdem‘den 2015 yılında Tiyatro Oyunculuğu Eğitimi almıştır. 2015 yılında girdiği Akademi 35,5 Sanat Evi’nde Kamera Önü Oyunculuğu Eğitimi aldı.

7 Şubat 2016 tarihinde başlayan olan “Survivor 2016” yarışmasına Gizem Kerimoğlu da gönüllüler takımında katıldı. Yüzde 36 oranda performans sergileyen Survivor Gizem, yarışmanın 108. gününde adaya veda etti.


loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum