Survivor'da ilk eleme adayı belli oldu! Survivor All Star'da sürgün adasına kim gitti

Survivor All Star'da yeni sezonda değişiklikler yaşandı. Yarışmada Acun Ilıcalı yeni kuralları açıklayınca herkes şoke oldu. Ilıcalı 'sürpriz' dediği sürgün kampıyla tüm yarışmacıları bir hayli şaşırttı. İlk eleme adayı ve sürgün kampına giden yarışmacı belli oldu. İşte detaylar...

Survivor'da ilk eleme adayı belli oldu! Survivor All Star'da sürgün adasına kim gitti
16 Ocak 2022 - 09:02


Survivor All Star'da ilk dokunulmazlık oyunu oynandı ve ardından da ilk ada konseyi yapıldı. Acun Ilıcalı "Survivor tarihinde bir ilk olacak" dediği yeni kuralı açıkladı. Ilıcalı'nın açıklamasından sonra yarışmacıları bir hayli şaşırdı.

Acun Ilıcalı, konseyde yarışma tarihinde ilk defa yapılacak sürgün kampı uygulamasını açıkladı. Survivor'a gelen yeni uygulama yarışmacıları şoke ederken, konseydeki oylamada en düşük oyu alan Birsen sürgün kampına giden ilk isim oldu.

Survivor tarihinde bir ilk olan 'sürgün kampı' kuralı, yalnızca ilk hafta uygulanacak. Dokunulmazlık oyununu kaybeden takımdan seçilen 4 kişi, arkadaşlarından ayrı bir adada 4 gün geçirecek. Sürgün kampındaki yarışmacılar, hiçbir oyunda yer almayacak ve ödüllerden yararlanmayacak.

SÜRGÜN KAMPI NEDİR?
Acun Ilıcalı, "Sürgün kampını başlatıyorum. Bu akşam buradan biri ayrılacak ve tek başına kalacak. Bu akşam bir yarışmacıyı Sürgün Kampı'na yollayacaksınız. İkinci, üçüncü ve dördüncü yarışmacılar da gittikten sonra dört yarışmacıdan biri Survivor'a veda edecek." dedi.

"İLETİŞİM KURMAK YOK, ÖDÜLDEN FAYDALANAMAYACAK"
Acun Ilıcalı ayrıca, "Diğer kalanlar o adada günleri boş bir şekilde geçirdikten sonra geri dönecekler. Hiçbir şekilde oyunlara giremeyecekler. Yarışmacılar hiçbir şekilde diğerleriyle iletişim kuramayacak. Dört yarışmacı beraber kalacak. Ödülden de faydalanmayacaklar, günlük erzaklarını tüketebilecek. Tamamen ayrı bir yerde bir kamp olacak ve iletişim kurmak yok." ifadelerini kullandı.

"ORAYA GİDENİN ALLAH YARDIMCISI OLSUN"
"Dört gün orayı çıkaramayacak 10 yarışmacı sayabilirim." diyen Ilıcalı, "Orada saatlerin zor geçtiğini biliyorum. Onun dışında ilk giden 24 saat boyunca tek kalacak. İkinci giren iki kişiyle yaşayacak. Oraya gidenin Allah yardımcısı olsun." şeklinde konuştu.


YORUMLAR

  • 0 Yorum