Survivor All Star'da kavgalar şimdiden başladı: Hakan Hatipoğlu'nun yorumuna erkek yarışmacılardan çok sert cevap

Survivor All Star 2022 başlamadan kavgalar çıkmaya başladı. Survivor'un eski yarışmacısı ve Panorama programının sunucusu Hakan Hatipoğlu'nun değerlendirmesi yarışmacıları kızdırdı. Yasin Obuz, Mert Öcal ve Furkan Kızılay, Hatipoğlu'na çok sert cevap verdi.

Survivor All Star'da kavgalar şimdiden başladı: Hakan Hatipoğlu'nun yorumuna erkek yarışmacılardan çok sert cevap
02 Ocak 2022 - 11:03


Tv8'de yayınlanan Survivor yarışmasının yeni sezonu başlamadan kavgalar başladı. Survivor Panorama yorumcularından Hakan Hatipoğlu’nun Survivor All Star öncesi yaptığı değerlendirme yarışmacıları kızdırdı. Hatipoğlu'na, Yasin Obuz, Mert Öcal ve Furkan Kızılay'dan yanıt gecikmedi.

Survivor 2022 All Star Ünlüler-Gönüllüler yarışması 15 Ocak tarihinden itibaren TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. All Star'da ünlüler ve gönüllüler takımı belli oldu.

TAKIMLAR BELLİ OLDU
Barış Murat Yağcı, Batuhan Karacakaya, Furkan Kızılay, Nisa Bölükbaşı, Sema, Merve, Nagihan Karadere, Aycan, Elif, Sercan, Mert, Adem, Atakan gibi isimler Ünlüler takımında yarışacak.

Gökhan Keser, Ogeday Girişken, Anıl Berk Baki, Hikmet Tuğsuz, Ardahan Uzkanbaş, Berkan Karabulut, Yasin Obuz, Gizem Kerimoğlu, Berna Keklikler, Sude Burcu, Seda Aydemir, Evrim Keklik, Nisa Bölükbaşı ise Gönüllüler takımında yarışacak.

HATİPOĞLU'NUN YORUMU KIZDIRDI
Twitter hesabından, Survivor All Star’da performanslara ilişkin tahminlerini paylaşan Hakan Hatipoğlu yarışmacıları kızdırdı. Hatipoğlu’nun, Yasin Obuz, Gizem Kerimoğlu, Berna Keklikler ve Ardahan Uzkanbaş’a listede yer vermemesi ve bazı isimlerin performansının düşük olacağına yönünde tahminde bulunması yarışma öncesi tartışmalara sebep oldu.

Performans tahminlerini Kadın-Erkek sıralaması yaparak Twitter'da paylaşan Hakan Hatipoğlu, listede adını geçirmediği yarışmacıları kızdırdı.

"BİZ ADAM ETMESİNİ İYİ BİLİRİZ"
Hatipoğlu'na ilk tepki Yasin Obuz'dan geldi. Obuz, "Bizi adamdan saymayanı, adam etmesini iyi biliriz. Boş yapmaya devam et...O algılarınızı yerle bir edeceğim evelallah" diyerek cevap verdi.

"ÇOK AMATÖRCE"
Hatipoğlu'nun sözlerine bir tepki de Mert Öcal'dan geldi. Öcal Twitter hesabından, "Kimin ne performans yapacağı hiç belli olmaz. Daha Dominik'e gitmeden yapılan performans değerlendirmeleri çok amatörce. Hangi yarışmacının 100m'yi kaç saniyede koştuğunu veya ne kadar atış çalıştığını kim biliyor?" yazdı.

"HIRSINI ALAMAMIŞ PAŞAM"
Hakan Hatipoğlu'nun sözlerine cevap veren bir diğer isim de Furkan Kızılay oldu.

Kızılay, Instagram hesabından, Hatipoğlu'nun paylaşımını alıntılayarak, "Hırsını alamamış paşam! Demek ki bu sene sadece sahada değil, dışarıda da savaşacağız. Öncelikle şunu söyleyeyim, fragmanda sadece heyecanlıyım, kazanmayı özledim dedim. Çünkü benim savaşım kendimle! Ben kimseyi hor görerek, küçümseyerek gitmiyorum. Bütün arkadaşlarım birbirinden yetenekli kişiler. Böyle bir sıralama yapmak sadece ilgi odağı olmak amaçlıdır" yazdı.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum