Survivor 2022 All Star'dan kötü haber: 4 yarışmacı oyunlara geç başlayacak

Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalarından olan Survivor All Star 2022'nin çekimleri başladı. Merakla beklenen Survivor All Star'ın yarışmacılarından ise kötü haberler geldi.

Survivor 2022 All Star'dan kötü haber: 4 yarışmacı oyunlara geç başlayacak
14 Ocak 2022 - 11:10 - Güncelleme: 14 Ocak 2022 - 11:44


Survivor All Star, 15 Ocak Cumartesi akşamı başlıyor. Aylar sürecek zorlu macera için yarışmacılar geçtiğimiz günlerde Dominik'e uçtu. Survivor All Star, hayranları tarafından heyecanla beklenirken, iddialı yarışmacılardan art arda kötü haberler geldi.

Survivor All Star'da şampiyonluk için mücadele edecek olan Adem Kılıççı, Nisa Bölükbaşı Atakan Işıktutan ve Hikmet Tuğsuz'un sağlık sorunları nedeniyle oyunlara geç başlayacağı öğrenildi. 

YERİNE YEDEK YARIŞMACI GELDİ
Yarışma öncesi yapılan koronavirüse testi pozitif çıkan Nisa Bölükbaşı, karantinaya alındı. Nisa'nın yerine ise yedek yarışmacılardan Yağmur Banda dahil oldu.

2022 SURVIVOR ALL STAR GÖNÜLLÜLER KADROSU
Gökhan Keser, Ogeday Girişken, Anıl Berk Baki, Hikmet Tuğsuz, Ardahan Uzkanbaş, Berkan Karabulut, Yasin Obuz, Gizem Kerimoğlu, Berna Keklikler, Sude Burcu, Nisa Bölükbaşı, Evrim Keklik ve Seda Ocak yer alıyor.

2022 SURVIVOR ALL STAR ÜNLÜLER KADROSU
Adem Kılıçcı, Çağan Atakan Arslan, Furkan Kızılay, Mert Öcal, Sercan Yıldırım, Barış Murat Yağcı, Batuhan Karacakaya, Aycan Yanaç, Elif Gören, Merve Aydın, Nagihan Karadere, Sema Aydemir ve Birsen Bekgöz yarışacak.


YORUMLAR

  • 0 Yorum