Survivor 2022 All Star'dan ilk görüntüler! Nisa Bölükbaşı karantinaya alındı, yerine Yağmur Bandana dahil oldu!

Survivor 2022 All Star'ın çekimleri Dominik'te başladı. Acun Ilıcalı da Instagram hesabından Survivor'dan ilk canlı yayınını yaptı. Ancak gönüllüler takımında sürpriz bir değişiklik yaşandı. Koronavirüs nedeniyle karantinaya alınan Nisa Bölükbaşı yerine yedeklerden yeni bir yarışmacı dahil oldu.

Survivor 2022 All Star'dan ilk görüntüler! Nisa Bölükbaşı karantinaya alındı, yerine Yağmur Bandana dahil oldu!
12 Ocak 2022 - 09:28
Survivor 2022 All Star heyecanı 15 Ocak Cumartesi akşamı başlıyor. Aylar sürecek zorlu macera için yarışmacılar geçtiğimiz günlerde Dominik'e uçtu. Temmuz ayına kadar devam edecek olan Survivor'ın çekimleri de Dominik'te başladı. Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından ilk canlı yayını yaptı.

DOMİNİK'TE İLK OYUN
Survivor'daki ilk oyun için alana gelen ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacıları Instagram canlı yayınında görüntülendi. Ilıcalı'nın paylaştığı video dakikalar içinde yüz binlerce defa izlendi.

SÜRPRİZ DEĞİŞİKLİK
Ilıcalı'nın canlı yayınında Gönüllüler takımından Nisa Bölükbaşı'nın olmayışı dikkat çekti. Nisa Bölükbaşı'nın koronavirüse yakalandığı için karantinada olduğu öğrenildi. Bölükbaşı'nın yerine yarışmaya yedeklerden Yağmur Bandana dahil oldu. Gelen bilgilere göre, 10 günlük karantina sürecini tamamlayan Nisa yarışmaya sonradan dahil olacak.
 
ÜNLÜLER VE GÖNÜLLÜLERDE KİMLER VAR?
Survivor All Star ünlüler takımında, Adem Kılıçcı, Çağan Atakan Arslan, Furkan Kızılay, Mert Öcal, Sercan Yıldırım, Barış Murat Yağcı, Batuhan Karacakaya, Aycan Yanaç, Elif Gören, Merve Aydın, Nagihan Karadere, Sema Aydemir ve Birsen Bekgöz yer alıyor.

Gönüllüler takımı kadrosu ise Gökhan Keser, Ogeday Girişken, Anıl Berk Baki, Hikmet Tuğsuz, Ardahan Uzkanbaş (Yağmur Bandana), Berkan Karabulut, Yasin Obuz, Gizem Kerimoğlu, Berna Keklikler, Sude Burcu, Nisa Bölükbaşı, Evrim Keklik ve Seda Aydemir'den oluşuyor.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum