Süper Lig'de sıcak gelişme: Kulüp başkanı istifa etti

Süper Lig'de sıcak bir gelişme yaşandı. Kümede kalma mücadelesi veren İzmir ekibi Göztepe'de Başkan Mehmet Sepil görevinden istifa etti.

Süper Lig'de sıcak gelişme: Kulüp başkanı istifa etti
21 Mart 2022 - 16:32


30. haftası geride kalan Süper Lig’de 27 puanla küme düşme hattında yer alan Göztepe'de kulüp başkanı Mehmet Sepil görevi bıraktı.

Mehmet Sepil yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi:
 “8 yıldır büyük bir onurla yürüttüğüm Göztepe Spor Kulübü başkanlık görevimden ve yönetim kurulu başkanlığı görevimden bugün itibarıyla istifa ettim. Göztepe Spor Kulübünün sorumluluklarını devralacak yeni bir yönetim oluşmasında tek önceliğim ve hassasiyetim kulübümüzü yeni bir heyecanla şu an bulunduğu konumdan daha iyi noktalara getirebilecek olmasıdır. Saygılarımla.”

8 YIL ÖNCE ALMIŞTI
Altınbaş Holding’ten devraldığı Göztepe’de 2014 yılından bu yana başkanlık yapan Mehmet Sepil döneminde İzmir ekibi, 2. Lig’den 14 yıl sonra Süper Lig’e döndü ve 5 sezondur bu ligde yer alıyor. Sarı-kırmızılılar, bu süreçte Gürsel Aksel Stadı ve Urla Adnan Süvari Tesisleri’ne kavuştu. Daha önce de hisse devri iddialarının ortaya çıktığı Göztepe’de Sepil’in kulüpteki hisselerinin satışı ile ilgili görüşmeler yaptığı iddia edilmişti.


YORUMLAR

  • 0 Yorum