Süleyman Soylu, şehit ailesine iftara gitti, şehidin seccadesinde namaz kıldı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 2016'da Diyarbakır Sur'da şehit olan uzman çavuş Selçuk Paker’in annesi Sevgi Daşdemir’in evinde iftar yaptı. Soylu, şehit Peker'in seccadesinde namaz kıldı.

Süleyman Soylu, şehit ailesine iftara gitti, şehidin seccadesinde namaz kıldı
16 Nisan 2021 - 12:41
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 2016 yılında Diyarbakır'ın Sur ilçesinde şehit düşen uzman çavuş Selçuk Paker'in ailesiyle iftar yaptı. "Tabuta sığmayan şehit’ olarak bilinen Paker’in annesi Sevgi Daşdemir'in evinde iftar yapan Soylu, daha sonra şehidin seccadesiyle namaz kıldı.


Soylu'nun namaz kıldığı görüntüleri şehit Paker'in annesi sosyal medya hesabından paylaştı.

Anne Daşdemir, "Bu akşam iftar yemeğimizi İçişleri bakanımız Süleyman Soylu beyefendi ve eşi hanımefendi ile yaptık. Nazik ziyaretleri için Allah razı olsun inşallah. Akşam namazını şehidim Selçuğumun en son namazını kıldığı seccadesinde eda etti. Bu da ayrı bir mutluluk gurur benim için. Rabbim razı olsun inşallah dualarımız onunla" ifadelerini kullandı.


 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • atabey
    2 hafta önce
    İşte laiklik tamda bu durumlar için, reklam yapacam diye namazı yayınlıyor yazık güzelim dinimize.Başlatılar yine makara mukara işlerine.Ancak bu sefer artık sizin vatan millet sakarya larınızla makara mukara olarak adlandırdığınız ayetklerinizi kullansanızda eskisi gibi rağbet görmez.Bırakın dinimiz temiz kalsın yalan larla dolanlarla her türlü üç kağıtcılığın havada uçuştuğu bu siyaset pisliğine bulaştırmayın.