Süleyman Soylu, Altındağ'da öldürülen Emirhan Yalçın'ın ailesini ziyaret etti

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ankara Altındağ'da Suriyelilerin bıçaklı saldırısında hayatını kaybeden 18 yaşındaki Emirhan Yalçın'ın ve yaralanan Ali Yasin Ülger'in ailelerini ziyaret etti.

Süleyman Soylu, Altındağ'da öldürülen Emirhan Yalçın'ın ailesini ziyaret etti
20 Ağustos 2021 - 11:31
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ankara'nın Altındağ ilçesinde çıkan tartışmada Suriyelilerin bıçaklı saldırısı sonrasında hayatını kaybeden Emirhan Yalçın ile yaralanan Ali Yasin Ülger'in ailelerine ziyarette bulundu.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı;
"11 Ağustos'ta Altındağ'da yaşanan elim olayda hayatını kaybeden Emirhan Yalçın ile aynı olayda yaralanan Ali Yasin Ülger evlatlarımızın ailelerini ziyaret ettik. Ailelerimizin sabrına, vakarına minnettarız. Rabbim Emirhan'ımıza rahmet, Ali Yasin'imize acil şifalar nasip eylesin"
NE OLMUŞTU?
Ankara'nın Altındağ ilçesinde 2 Türk gencinin Suriyeliler tarafından bıçakla yaralanmasıyla başlayan olaylarda, 18 yaşındaki Emirhan Yalçın hayatını kaybetmişti. Yaşanan olay sonrasında mahalle sakinleri sokağa dökülmüş ve Suriyelileri protesto etmişti.  Mahalle sakinlerinin Suriyelilere yönelik tepkisinin ardından güvenlik güçleri olayları güçlükle yatıştırmıştı. 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Adsız
    2 ay önce
    Herifin oğlu akp tayfasının sokaklarımıza saldığı suriyeli araplar tarafından öldürülmüş, şu yüzündeki mutluluğa bak ! Bir de koluna girmiş...Yok birader, bazı yaratıklara her şey müstehak.