Squid Game temalı partide katliam: 8 ölü, 7 yaralı

Panama’da Cadılar Bayramını kutlamak için düzenlenen Squid Game temalı bir partide kan döküldü. 2 çete arasında çıkan çatışmada 8 kişi hayatını kaybetti, 7 kişi de yaralandı.

Squid Game temalı partide katliam: 8 ölü, 7 yaralı
04 Kasım 2021 - 13:58

Panama’nın başkenti Panama City’de 29 Eylül Cuma günü erken saatlerde, Cadılar Bayramını kutlamak için son dönemlerin popüler dizisi Squid Game’den esinlenilerek Santa Ana yakınlarındaki bir bowling salonunda parti düzenlendi. Ancak partide kan döküldü.

Partide 2 çete arasında çatışma çıktı. Yaşanan çatışmada, 8 kişi hayatını kaybetti, 7 kişi de yaralandı. Ateş etmeye başlayan kişinin “Los Galacticos” adlı yerel bir çeteye üye olduğu öğrenilirken, şahıs olay yerinde hayatını kaybetti.

Yaralanan diğer 4 kişi ise kaldırıldıkları hastanede yaşamını yitirdi. Polisin olay yerinde yaptığı araştırmalar sonrası çöp konteynırında da 3 kişinin cansız bedenine ulaşıldı. Çatışmada yaralanan 7 kişi ise hastaneye kaldırıldı.

Sözcü'de yer alan habere göre savcı Rafael Boloyes olayla ilgili yaptığı açıklamada, saldırıyı başlatan kişinin olay yerinde hayatını kaybettiğini, 2 kişinin gözaltına alındığını ve gözaltına alınan 2 kişiden 1’inin olayı başlatan kişinin kardeşi olduğunu açıkladı. Boloyes ayrıca hayatını kaybeden kişinin, kardeşini korumak için silahını kullandığını düşündüklerini de belirtirken, 2 çete arasında uzun süredir rekabet olduğunu da ekledi.


YORUMLAR

  • 1 Yorum