Spotify açıkladı! İşte yeni gelen özellikler

Spotify, 'Kitaplığın' kısmına eklenecek olan yeni özellikleri açıkladı. Kullanıcıların hem müzikleri hem de podscast'leri tek bir yerden dinlemesine imkan verecek yeni özellikler önümüzdeki hafta telefonlara eklenecek.

Spotify açıkladı! İşte yeni gelen özellikler
30 Nisan 2021 - 11:23

Dünyanın en popüler müzik uygulamalarından birisi olan Spotify, 'Kitaplığın' bölümüne eklenecek yeni özellikleri açıkladı. Yapılan değişikliklerle birlikte Spotify, müzikseverlerin koleksiyonlarını kolayca keşfetmelerini ve kaydettikleri müzik ile podcast'lerine daha kolay bir şekilde ulaşmalarını hedefliyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre yenilenen Kitaplığın bölümünde artık daha hızlı bir şekilde keşif yapabilecek ve ihtiyacınız olan tüm özelliklere tek bir yerden erişebileceksiniz. Yeni özellikler önümüzdeki hafta Android ve iOS cihazlara eklenecek.

İŞTE YENİ GELEN ÖZELLİKLER
Spotify tarafından yapılan resmi açıklamaya göre yenilenen 'Kitaplığın' sekmesinin öne çıkan kısımları şu şekilde:

  • Tüm koleksiyonunuza (hem müzik hem de podcast) göz atmanın ve aramanın basit bir yolu.
  • Bu koleksiyona göz atmanıza yardımcı olacak yeni dinamik filtreler. Kaydettiğiniz ve eşleşen içerikleri görmek için albüm, sanatçı, şarkı listesi veya podcast arasından seçim yapabilirsiniz. Ardından, hareket halindeyseniz, çevrimdışı olarak kullanılabilen tüm içeriğinizi tek seferde görüntülemek için 'İndirilenler' filtresine dokunmanız yeterlidir.
  • Daha iyi sıralama seçenekleri. İçeriklerinizi alfabetik olarak, en son çalınanlara göre ya da içerik oluşturucunun ismine göre görüntüleyebilirsiniz.
  • En çok dinledikleriniz üzerinde daha fazla kontrol ve daha kolay erişim. Dört adede kadar çalma listesi, albüm veya podcast'i anında erişim için sabitleyebilirsiniz. 'Sabitle' seçeneğini görmek için bu öğeleri sağa kaydırmanız yeterlidir.
  • Albüm, çalma listesi ve podcast kapaklarını geniş bir şekilde görüntülemek ve beğendiğiniz içerikleri daha görülebilir şekilde sıralamak için yeni 'Grid' görünümünü kullanabilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum