Sosyal Mesafe Döneminin Yenilikçi Ürünü '' Taget'' 

Fiziksel temasta bulunmaktan kaçındığımız ve kendimizi koruyarak iletişim bilgilerimizi paylaşmanın alternatif yollarını aradığımız bu dönemde, ‘’dijital kartvizit Taget’’ beklentilerimizi karşılayacak bir şekilde hizmete sunuldu.

Sosyal Mesafe Döneminin Yenilikçi Ürünü '' Taget'' 
04 Mayıs 2021 - 19:51
Taget’i, pandemi döneminde insanların konforlu ve güvenli bir bilgi şekilde aralarında iletişim alışverişinde bulunmaları için üreten Onur Şahan, sosyal medya danışmanlığında elde ettiği başarılarına dijital pazarlama alanında elde ettiği bu başarıyı da eklemiş oldu.  

Peki nedir bu Taget: Herhangi bir uygulama indirmeye gerek kalmadan, hemen herkesin çok rahatlıkla kurulumunu yapacağı ve oldukça pratik bir şekilde tasarlanan ‘’Taget’’ dilediğiniz iletişim bilgilerinizi, istediğiniz insanlar ile paylaşmanızı sağlayan dijital bir kartvizit. Kullanımı ve kurulumuda son derece kolay olan ‘’Taget’’ aracılığı ile telefonlarını sizin telefonunuzun arka yüzeyinde yer alan Taget’e dokunduran kişiler, sosyal medya hesaplarınızdan iş bilgilerinize kadar bir çok bilgiye anında ulaşabilmekte, akılda kalmanızı sağlamakta.  

Bilgi karmaşasına son veren ‘’Taget’’ karşınızda ya da yanınızdaki insanlarla fiziksel temasta bulunmadan telefonlarınızı dokundurarak istediğiniz iletişim bilgilerini paylaşmanıza yarayan dijital bir ürün. Özetlemek gerekirse sizin dijital kartvizitiniz.  

Sosyal mesafe kurallarının ve fiziksel temastan kaçınmanın hayli yaygın olduğu günümüzde, ‘’dijital kartvizit taget’’ 9 ay gibi kısa bir sürede, Fransa’dan Dubai’ye, Irak’tan Katar’a, Azerbaycan’dan İran’a kadar bir çok ülkede önemli bir satış başarısı yakalamış durumda. Türkiye’de ise gün geçtikçe bilinirliğini arttıran ‘’Taget’’ yeni normalin en önemli ürünlerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Yazılım ve üretimi %100 Türk sermayesi tarafından oluşturulan ‘’Taget’’ yetkililerinin yaptığı açıklamada:  yakın zaman içerisinde yazılımlarına getirecekleri güncellemeler ile Cafe, Restaurant, Hotel, Evcil hayvanlar, Otomobil ve başkaca bir çok farklı sektör ve endüstriyi dönüştürecek yenilikçi adımları atmak üzere olduklarını belirttiler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum