Sosyal medya TikTok'taki bu hocayı konuşuyor: "70 tane hurin olacak ya, hap kullanmayacaksın abi"

TikTok'ta "Hasan Hoca" ismiyle 'vaaz' veren bir kişinin paylaştığı videolar sosyal medyada gündem oldu. 'Hasan Hoca'nın bir videosundaki "70 tane hurin olacak ya, hap kullanmayacaksın abi" sözleri dikkat çekti.

Sosyal medya TikTok'taki bu hocayı konuşuyor: "70 tane hurin olacak ya, hap kullanmayacaksın abi"
09 Mayıs 2022 - 10:48 - Güncelleme: 09 Mayıs 2022 - 11:06


TikTok'ta paylaşılan ve sosyal medyada gündem olan yeni videolar ortaya çıkmaya devam ediyor. TikTok'ta 'vaaz' veren bir kullancınıın paylaştığı videolar dikkat çekti.

'Hasanhocaa' ismiyle paylaşımlar yapan kullanıcının son videosunda kullandığı ifadeler sosyal medyada gündem oldu.

TikTok'ta 4 binden fazla takipçisi bulunan ve videosu 60 binden fazla izlenen hocanın ""70 tane hurin olacak ya, hap kullanmayacaksın abi. Macun mu iyi geliyor, sarımsak mı iyi geliyor demeyeceksin. Afedersin top sektireceğiz ya" dediği duyuluyor.'hasanhocaa' videosunda şu ifadeleri kullanıyor:
"70 tane hurin olacak ya, hap kullanmayacaksın abi. Macun mu iyi geliyor, sarımsak mı iyi geliyor demeyeceksin. Afedersin top sektireceğiz ya. 'Aşkım yattın mı?' deyince 'Yattım yattım' deyip uyuma numarası yapmayacağız anladın mı? 'Yatmadım' diyeceğiz yaa... 'Nereye yatıyoruz, yatmadım cennet' diyeceğiz ya. Bunu yapabiliriz, bugün tövbe edebiliriz. 

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Serdal
  1 hafta önce
  7 tanenin garantisini versin ben daha şeytana uymam amk.
 • Kemal Yavuz
  2 hafta önce
  Bunların hepside aynı kafa yapısına sahip sapıklık da nirvana yapıyorlar.
 • Khata
  2 hafta önce
  Soytarının teki. Din ticaretine girmiş. Millet bu kadar zırcahil olunca herkes Arap masallarıyla para kazanmaya çalışıyor tabi.
 • ego
  2 hafta önce
  diyanet boş işlerle uğraşacağına böylelerine dava açsın.