Skandal! AKP İlçe Teşkilatı, Türk bayrağını sofra bezi yaptı!

Kocaeli AKP Gebze İlçe Teşkilatının Arapçeşme Mahallesi’nde gerçekleştirdiği sandık başkanları toplantısında Türk bayraklarının sofra bezi olarak kullanıldığı görüntüler ortaya çıktı. 

Skandal! AKP İlçe Teşkilatı, Türk bayrağını sofra bezi yaptı!
22 Haziran 2021 - 09:32 - Güncelleme: 22 Haziran 2021 - 11:00

AKP Kocaeli Gebze İlçe Teşkılatı, düzenlediği toplantıda Türk bayrağını sofra bezi olarak kullandı. Skandal görüntüler İlçe Başkanlığı'nın sosyal medya hesabından paylaşıldı.

Gebze Seçim İşleri Başkanı Enes Yaylak'ın başkanlığında düzenlenen 'AKP Gebze İlçe Teşkilatı Başkanlar Toplantısı'nda Türk bayraklarının sofra bezi olarak kullandığı görüntülere tepki gösterildi.

Görüntüler, AKP Gebze İlçe Teşkilatı'nın sosyal medya hesabından “Seçim İşleri Başkanımız Enes Yaylak’ın Başkanlığında, Kocaeli Büyükşehir ve Gebze Belediyesi meclis üyesi Geçmiş Dönem İlçe Başkanımız Hasan Soba, Teşkilat Başkanımız Mustafa Önal ve Seçim İşleri Başkan Yardımcılarımızın Katılımıyla Arapçeşme Mahallesi Sandık Başkanları Toplantısı gerçekleşmiştir. Toplantımız Hayırlara vesile olsun” notuyla paylaşıldı.

“TOPLANTIMIZ HAYIRLARA VESİLE OLSUN”
Türk bayrağını sofra bezi olarak kullandığı skandal görüntüleri sosyal medyada paylaşan AKP Gebze İlçe Teşkilatı, yaptığı paylaşıma “Toplantımız Hayırlara vesile olsun” notunu düşmesi dikkat çekti.

İlçe teşkilatının yaptığı paylaşıma tepki yağarken CHP Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan, “Her fırsatta kendinden olmayanı çeşitli terör örgütleri ile ilişkilendiren, vatan, bayrak sevdasını edebiyattan öteye geçiremeyen AKP hükümeti, teşkilatlarına yeteri eğitimi verememiş sanırım" dedi.

Orhan, “Seçim hazırlığı diye toplantı yapılan masada bayrağımız bir masa örtüsü olarak kullanılıyor. Milli değerlerimiz hepimizin kutsalı. Hele ki uğruna milyonlarca vatan evladını şehit verdiğimiz bayrağımız. Bu davranışlarını kendilerine yakıştıramamakla beraber AKP Gebze İlçe Teşkilatını kınıyorum” diye konuştu.

İşte AKP’lilerin Türk bayrağını sofra bezi olarak kullandığı o görüntüler;YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Taner
  5 ay önce
  İçlerinden biri de çıkıp demiyor ki aga biz ne yapıyoruz? Bu bayrak ekmek kadar kutsaldır. Bu şekilde olmaz demiyor. Beyin mantar olunca yapcak birşey yok. Beyni mantarlaştıran en güçlü sebep sarayın propaganda, yalan ve algı merkezi olan TV kanalları. Er geç yalanlar patlayacak. Herkes birbirini suçlayacak. ABD Türkiye'yi büyük bir tuzağa düşürdü. Kutuplaşma ve ayrıştırma tuzağına. Eski güçlü Türkiye'den eser yok. Kaçan kaçana. Özellikle de başta AKP'liler. Araştırın her birinin yurtdışında ya parası ya da gayrimenkulu var.
 • Hak
  5 ay önce
  yerli ve milli
 • Vatandaş
  5 ay önce
  Köle ruhlu insanlar bayrak ve bayrağın kıymetini nereden bilecek? Hele TÜRK BAYRAĞINI.