Sivas'ta ucuz ayçiçek yağı satan markette kuyruk oldu, müşteriler saatlerce sıra bekledi

Sivas'ta bir marketin 5 litrelik ayçiçek yağını 59.90 TL’den satmasının ardından izdiham oluştu. Vatandaşlar ucuz yağ alabilmek için kuyruğa girdi. Görüntülerdeki kuyruğun uzunluğu sosyal medyada gündem oldu.

Sivas'ta ucuz ayçiçek yağı satan markette kuyruk oldu, müşteriler saatlerce sıra bekledi
22 Ekim 2021 - 13:28

Türkiye'deki ekonomik krizin etkisi her geçen gün daha şiddetli hissediliyor. Vatandaş düşük maaş ile geçinmeye çalışırken, peş peşe gelen zamlar vatandaşı ucuz ürünlere itekliyor.

Sivas'ta toptan satış yapılan bir zincir markette çekilen görüntü, sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi. 5 litrelik ayçiçek yağını indirimle 59.90 TL'ye satan markette izdiham oluştu. Kasalarda metrelerce kuyruk meydana geldi.

Vatandaşlar ucuz yağ alabilmek için saatlerce sıra bekledi.

İşte marketten görüntüler:YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • LEVENT
  1 ay önce
  Eeee sivaslı. kardeşlerim elbette akp yi destekler..bakin markette ucuz yağ satılıyor aradaki farkı akp ödüyor parti bu farkı hocanın gole caldugi maya gibi grafik gölüne mayalanan para nin tutmasıyla kepçe para kazanıp markete vatandaş adına ödüyor.islamci mutaassıp sivaslı müslüman gardaşlarım desteklerinize devam
 • Mert
  1 ay önce
  Bu sonuçları doğuran sebepleri değiştirmezseniz haliniz işte böyle nice olur. Oysa siz Müslümanlar ikide bir ağzınızda sakız gibi ismini gevelediğiniz Hz. Muhammed, Mekke’de Ebu Cehil’in kurduğu sömürü düzeninden oluşan zulümün sonuçlarını gördü ve buna karşı LA dedi eyleme geçti Mekke’ye hakim oldu.