Sinan Engin'den Fenerbahçe için teknik direktör iddiası: İki taraftan da duydum

Vitor Pereira ile yolların ayrılmasıyla birlikte Fenerbahçe'de teknik direktörün kim olacağı merak konusu oldu. Birçok isim gündeme gelirken yorumcu Sinan Engin'den yeni bir iddia geldi.

Sinan Engin'den Fenerbahçe için teknik direktör iddiası: İki taraftan da duydum
27 Aralık 2021 - 10:30
Fenerbahçe'de Vitor Pereira'nın ardından yeni teknik direktörün kim olacağı konuşulurken birçok isim ön plana çıkıyordu. Son günlerde Sarı Lacivertlilerin Joachim Löw'ü ikna etmeye çalıştığı, Mesut Özil'in telefonda görüştüğü iddia edilmişti.

Tartışmalar sürerken Beyaz Futbol yorumcusu Sinan Engin, canlı yayında dikkat çeken bir iddiada bulundu. Engin, Fenerbahçe'de Löw isminin olmayacağını ifade ederek yeni teknik direktör için isim verdi.

Sarı-lacivertli takımın gündemindeki Joachim Löw'ün doğru bir tercih olmayacağını belirten Sinan Engin "Joachim Löw, Almanya Milli Takımı'nın ardından Türkiye'de olmaz. Açmaz burası onu. Konsantre olmaz. Parasını alır, sonra kovulmayı bekler ve gider." dedi.

"İKİ TARAFTAN DA BILIC'İ DUYDUM"
Slaven Bilic'in Fenerbahçe'ye yakın olduğu yönündeki iddiasını yineleyen Sinan Engin, "Fenerbahçe'nin Slaven Bilic ile anlaşacağını duydum. Hem Ali Koç cephesinden, hem de Bilic cephesinden bunu duydum." ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum