Silahlı kavgaya karışan Mustafa Üstündağ'dan açıklama

Muğla'nın Bodrum ilçesinde, TOSFED Rallisi Kupa töreninde çıkan silahlı kavgaya karıştığı gerekçesiyle gözaltına alınan Mustafa Üstündağ olayla ilgili açıklama yaptı. Üstündağ, çıkan haberlerin aksine kendilerinin darp edildiğini öne sürdü. Üstündağ, "Tehdit edildim ve artistliğimle sınandım. ‘Artist misin?’ dediler. Evet, artistim. Bu işten para kazanıyorum" dedi.

Silahlı kavgaya karışan Mustafa Üstündağ'dan açıklama
20 Nisan 2021 - 12:44
Muğla'nın Bodrum ilçesinde, TOSFED Rallisi'nin kupa töreninde silahlı kavga çıkmış ve 1 kişinin yaralandığı kavga nedeniyle oyuncu Mustafa Üstündağ'ın da bulunduğu 6 kişi gözaltına alınmıştı. Denetimli serbestlikle salıverilen Mustafa Üstündağ, olayla ilgili açıklama yaptı.

Tanımadığı insanlar arasında çıkan arbedeyi ayırmak isterken ortada kaldığını ve kız arkadaşı Yağmur Koçak'ında darp edildiğini söyleyen Üstündağ, "Ben kimseye vurmadım, saygısızlık etmedim. Tehdit edildim ve artistliğimle sınandım. ‘Artist misin?’ dediler. Evet, artistim. Bu işten para kazanıyorum" ifadelerini kullandı.

Üstündağ, şu ifadeleri kullandı:
“Tanımadığım insanların arasında arbede çıktı. Ayırmaya çalıştım, ortada kaldım. Kız arkadaşım darp edildi. Ben kimseye vurmadım, saygısızlık etmedim. Tehdit edildim ve artistliğimle sınandım. ‘Artist misin?’ dediler. Evet, artistim. Bu işten para kazanıyorum. Olaylar gelişti ve 50-60 kişi etrafımızı sardı. Polisi biz aradık. Vurulan da bizim abimiz. Orada bir kebapçı abimiz var, ondan yardım istedim. 60 yaşındaki adamı darp ettiler. Bizi 30 dakika alıkoydular. Hürriyetimizden yoksun bıraktılar. Bir de üstüne eli silahlı mafya gibi lanse edildim"

Avukat Hande Hamarat da “Hukuki süreci başlattık. Yanlış haberler için de yasal takibi başlatacağız” dedi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum