Şeyma Subaşı'dan 'Sevgilisi dolandırıcı' iddialarına ilginç yanıt!

Şeyma Subaşı, Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi hakkındaki iddialara yanıt verdi. Subaşı, "Yazılanlar saçma. Babası, mirasından payına düşen parayı buna vermiş. Mohammed parayla oynamasını iyi biliyor. Adamı dolandırıcı yaptınız, nasıl bir şey bu! O çok akıllı, nereye yatırım yapacağını biliyor" dedi.

Şeyma Subaşı'dan 'Sevgilisi dolandırıcı' iddialarına ilginç yanıt!
08 Haziran 2021 - 13:36
Sosyal medyada ortaya atılan Şeyma Subaşı’nın evlenme teklifi aldığı Mohammed Alsaloussi’nin milyarder değil dolandırıcı olduğu ve sahte isim kullandığı iddiası gündeme oturdu. Alsaloussi’nin babasının da bir şirkette pazarlama müdürü olarak çalıştığı iddia edildi.

Hürriyet'ten İsmail Bayrak'ın haberine göre, iddialara tepki gösteren Subaşı, "Yazılanlar saçma. Babası, mirasından payına düşen parayı buna vermiş. Mohammed parayla oynamasını iyi biliyor. Adamı dolandırıcı yaptınız, nasıl bir şey bu! O çok akıllı, nereye yatırım yapacağını biliyor. Pasaport olayı da şöyle; Mohammed’in 7 tane soyadı var. Amerika’da yaşadığı için ‘Mohammed Alsaloussi’yi kullanıyor." dedi.

“LİRA YERİNE DOLAR YAZSALARDI”
Evlenme teklifi aldığı Alsaloussi hakkında öne sürülen iddialara sinirlenen Şubaşı kendisine alınan yüzük hakkında "Vallahi çok sinirleniyorum. ‘800 bin TL’ye aldı yüzüğü’ yazmışlardı. ‘Aşkım böyle yazmışlar’ dedim, ‘Bari dolar yazsalardı’ deyip güldü. Ben de ‘Yazabilir miyim?’ diye sordum, ‘İstediğini yaz’ dedi" ifadelerini kullandı.

Öte yandan Şubaşı hakkında "Zengin olmasaydı Mohammed Alsaloussi ile görüşmezdi"  iddiasına yönelik Şubaşı “Bu adam beni 2 ay boyunca kovaladı. Bir kadına nasıl âşık olunur, bunda onu buldum. Gördünüz mü nasıl evlenme teklif ettiğini? Oradan anlayın. Ben Acun’la (Ilıcalı) birlikteyken de para hakkında bir şey bilmezdim, şimdi de bilmiyorum. Bugün para olur, yarın olmaz, umurumda değil. Ben parayı kovalamıyorum zaten, para bana geliyor. Parasız kalırsam mutsuz olurum diye bir şey de yok. Ben mutluluğumu eve, arabaya göre yaşamıyorum. O yüzden Allah bana daha fazlasını veriyor.” açıklamasında bulundu. 

“BENİM 7 SOYADIM VAR”
Mohammed Alsaloussi kendisi hakkında yöneltilen dolandırıcılık iddialarına “Hayatımda böyle aptalca haberler görmedim. Ben adımı değiştirmedim.7 soyadım var. Mısır pasaportumda hepsi yazıyor ama Fransa pasaportumda adım Mohammed Alsaloussi" ifadesi ile tepki gösterdi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum