Şevval Sam: koronavirüse yakalanmışım, farkında değilmişim

FOX Tv ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinde Ender Argun karakterini canlandıran ünlü oyuncu Şevval Sam koronavirüse yakalandığını ve farkında olmadan atlattığını söyledi.

Şevval Sam: koronavirüse yakalanmışım, farkında değilmişim
23 Nisan 2021 - 09:49

‘Yasak Elma’ dizisinin oyuncuları Eda Ece ve Şevval Sam, önceki gün İstanbul Levent’te görüntülendi. Dizide Ender Argun karakterine hayat veren Sam, “Ben de Covid-19’a yakalanmışım, atlatmışım, farkında değilim" dedi.

Milliyet'ten Mesut Yılmaz'ın haberine göre; Şevval Sam, “Set güzel gidiyor maşallah Covid-19 vakalarımız da bitti” dedi. Koronavirüs'ü atlatan oyuncu Eda Ece, “Benim çok ateşim oldu. Hastaneye yatıp solunum kaybedecek kadar şey olmadı. O yüzden çok ağır geçirmedim ama çok öksürük ve ateşle boğuştum” dedi.

Eda Ece, annesi ve babasının iki yıldır evden çıkmadığını söylerken, “Korkuyor tabii insan genciz atlarız filan diye ama annem ve babamı iki yıldır evden çıkarmıyoruz. Aşılarını da oldular iyiler” dedi.

Covid-19'u atlattığını söyleyen Şevval Sam, “Ben de Covid-19’a yakalanmışım, atlamışım farkında değilim. Allah’tan kimseye bulaştırmamışım. Eda’dan bir ay önce ben geçirmişim. Sürekli test yaptırıyoruz antikorum yüksek çıktı. Bende varmış farkında değilmişim” dedi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum