Serpil Benay: İbrahim Tatlıses'in cinsel istismarına uğradım

Köşk Gazinosu'nda Zeki Müren'in kadrosunda sahne alarak adını duyuran şarkıcı Serpil Benay, yıllar önce İbrahim Tatlıses tarafından cinsel istismara uğradığını iddia etti. Benay, "Bu olay benim bitişim oldu" ifadelerini kullandı.

Serpil Benay: İbrahim Tatlıses'in cinsel istismarına uğradım
31 Ekim 2021 - 11:12
Gökay Kalaycıoğlu'nun sunumuyla Uçankuş TV'de yayınlanan Cumartesi Magazin'in bugünkü konuğu olan şarkıcı Serpil Benay, yıllar önce İbrahim Tatlıses'in istismarına uğradığını iddia etti.

"İSTİSMAR EDİLMEM BENİM BİTİŞİM OLDU"
"Cinsel istismara uğradın mı?" sorusu üzerine konuşan Serpil Benay, 25-30 yıl önce İbrahim Tatlıses'in istismarına maruz kaldığını söyledi. Yaşadığı olaydan sonra kariyerinin bittiğini söyleyen şarkıcı, "İsmim öne çıksın diye yapmıyorum bunun. Benim böyle şeylere ihtiyacım yok. Öyle bir şey yaşandığı için erkek arkadaşım ayaklandı. O zaman bir sürü olaylar oldu. O da benim bitişim oldu. Tam bitirdiler beni" dedi.

"TATLISES'İN MAĞDURLARINI ÇAĞIRSAN 5 SENE PROGRAM YAPARSIN"
Dans sanatçısı Leyla Adalı'nın İbrahim Tatlıses'in tacizine uğradığını itiraf etmesinin üzerine konuşan Serpil Benay, sözlerine şöyle devam etti:

"Böyle şeyler bana çok geliyor. Benim yaşadığım bunlar hepsi aynı şeyler işte. Gazino kulisler ve televizyonlarda herkes aynı şeyleri yaşıyor. İbrahim Tatlıses'in mağdurlarını çağırırsa burada 5 sene her gün program yaparsın. Bazı insanlar utanıyor. Ben de utanıyordum ama sonra ben ne yaptım da utanıyım ki dedim. Ya da Leyla Adalı niye utansın ki?"

İbrahim Tatlıses'in hakkındaki iddialara ne cevap vereceği ise merak konusu oldu.

SERPİL BENAY KİMDİR?
1982 yılında Köşk Gazinosu'nda Zeki Müren'in kadrosunda sahne alarak adını duyurdu Serpil Benay. Başta Maksim Gazinosu olmak üzere birçok mekanda solistlik yaparak dönemin assolistleri arasında yerini aldı. Henüz Albümü çıkmadan kısa bir süre içerisinde "Gece Klüpleri Kraliçesi" olarak basında adından söz ettirmeyi başardı...

1985'te çıkarttığı ilk albümü "Mucize" ve ardından 1992 "Bir daha söyle", 2000 "Elimi sallasam ellisi" albümleri ile çıkışını sürdürdü. Berhan Şimşek, Murat Soydan, Engin Çağlar ve Salih Güney gibi jönlerle 13 sinema filminde başrol oynayarak Yeşilçam'da da başarısını ispatladı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum