Sergen Yalçın suskunluğunu bozdu, Beşiktaş yönetimine çok sert sözler!

Beşiktaş'ın eski teknik direktörü Sergen Yalçın, aylar sonra sessizliğini bozdu. Kulüpten ayrılışına ilişkin çarpıcı açıklamalar yapan Yalçın, Beşiktaş yönetimine çok sert sözlerle yüklendi.

Sergen Yalçın suskunluğunu bozdu, Beşiktaş yönetimine çok sert sözler!
03 Mart 2022 - 10:10


Beşiktaş'ta geçtiğimiz sezon hem Süper Lig'de hem de Türkiye Kupası'nda şampiyonluk yaşayan Sergen Yalçın, bu sezon kötü sonuçlar nedeniyle görevinden ayrılmıştı. Yalçın, aylar sonra sessizliğini bozdu.

Takımdan ayrılış süreciyle ilgili Sinan Engin’e konuşan Yalçın, "Yönetim altımı oydu" dedi. Sergen Yalçın ile arasında geçen diyaloğu anlatan Sinan Engin, şu sözleri aktardı:

“Sen de biliyorsun Sinan ağabey bu yönetimin bana yaptıklarını. Bütün yaz beraberdik. Sadece Beşiktaş taraftarı için imza attım. Sezon başında 1-1.5 ay beni aramadılar. Sen biliyorsun bunları. Ben Beşiktaş’ın teknik direktörüyüm. Lizbon deplasmanına Şampiyonlar Ligi maçı için gittiğimizde gidip başka teknik direktörle (Pinheiro) görüşüyorlar. Beşiktaş yönetimi bana çok şey yaptı, altımı oydular.

Ahmet Nur Çebi başkan iyi bir insan, onunla bir sorunum yok ama onu yanlış yönlendirenler var. Ben Beşiktaş taraftarı için sezon başında sözleşme imzaladım. Bu sezon takım çalıştırmayacağım, belki seneye de çalıştırmam. Çok şey var, hepsini anlatacağım. Beşiktaşlı yöneticiler benim altımı oydu.”


YORUMLAR

  • 0 Yorum