Sergen Yalçın istifa mı etti? Beşiktaş yönetimi Sergen ile yola devam mı ediyor

Beşiktaş'ta kötü gidişle ilgili başlayan gerginlik Sergen Yalçın'ın yönetim ile görüşmesi sonrasında yeni bir sürece girdi. Yapılan görüşme sonrasında Beşiktaş yönetimi Sergen Yalçın konusunda kararını verdi.

Sergen Yalçın istifa mı etti? Beşiktaş yönetimi Sergen ile yola devam mı ediyor
28 Kasım 2021 - 19:36
Süper Lig ve Şampiyonlar Ligi’nde üst üste kötü sonuçlar alan Beşiktaş’ta, Teknik Direktör Sergen Yalçın’ın geleceği tartışma konusu olmuştu. Son olarak Giresunspor’a evidne 4-0 yenilen siyah beyazlılar, şampiyonluk yarışından bir hayli uzak kalınca, Teknik Direktör Sergen Yalçın’ın görevinden ayrılacağı konuşulmaya başlanmıştı. Başarılı çalıştırıcı, Giresunspor maçından sonra yaptığı açıklamada, Başkan Ahmet Nur Çebi ile görüştükten sonra karar vereceğini söylemişti.

SERGEN YALÇIN İNANCINI YİTİRMEDİĞİ SÜRECE
Beşiktaş Kulübü’nde gerçekleştirilen görüşmenin ardından Teknik Direktör Sergen Yalçın ile yola devam etme kararı alındı. Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, “Değerlendirme toplantısı yaptık. Başarısızlığın nedenleri nedir? Bunu tersine çevirmek için neler yapabiliriz? Hocamız neler yapacak? Bunları konuştuk. Hocamız, kendine ve takıma inancı olduğunu söyledi. Başkanımız da hocaya ve takıma inanıyor. Sergen Yalçın’ın kadro dışı talebi olmadı. Konsantre olacak ve bizi girdaptan çıkaracak. Hoca da üzüntülü ama ona güveniyoruz. Buradan hep beraber el ele çıkacağız. Hocamıza inandığımızı söyledik. Teknik direktörümüz Sergen Yalçın inancını yitirmediği sürece kendisinin arkasındayız” ifadelerini kullandı.

Ligde oynadığı son 4 maçı da kaybeden Beşiktaş, 20 puanla 10. sırada yer alıyor. Şampiyonlar Ligi C Grubu’ndaki 5 maçını da kaybeden ve 0 puanla son sırada kalan siyah beyazlılar, kötü bir dönemden geçiyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum