Seren Serengil'in acı günü: Avazım çıktığı kadar böğüre böğüre ağladım

Mide ameliyatı olduktan sonra sağlığını kaybetmesiyle gündem olan Seren Serengil, yakın arkadaşının ani kaybıyla sarsıldı. Serengil, acı haberi sosyal medya hesabından duyurdu.

Seren Serengil'in acı günü: Avazım çıktığı kadar böğüre böğüre ağladım
08 Ocak 2022 - 14:50


Söylemezsem Olmaz programında yorumculuk yapan Seren Serengil'in 23 yıldır danışmanlığını yapan arkadaşının 20 yıllık hayat arkadaşı hayatını kaybetti. Aldığı ani ölümüyle yıkılan Serengil, yaşadığı acıyı sevenleriyle paylaştı.

Serengil, “İnanamıyorum ya haksızlık bu niye hep iyi insanlar? Korkunç, tarifsiz üzüldüğüm bir haber aldım şimdi. Canım Ebru’mun hayat arkadaşı, canı, hepimizin canı Hakan’ımız bu sabah geçirdiği kalp krizi sonucundan aramızdan ayrıldı. Acımız o kadar büyük ki” dedi.

“BÖĞÜRE BÖĞÜRE AĞLADIM”
Bir paylaşım daha yapan Serengil, sözlerine şöyle devam etti:
“Ebru benim 23 yıldır danışmanım, zamanla kardeşim oldu… Hiç ayrılmadık her şeyimle güvendiğim inandığım tek insandır. Üstüme titrer bir de onun Hakan’ı vardı 20 yıldır kendinden çok sevdiği Hakan’ı.. Dünyanın en iyi adamıydı. Bu sabah kalp krizi geçirdi ve onu kaybettik avazım çıktığı kadar böğüre böğüre hiç kimsenin arkasından ağlamamıştım. Ebru’m nasıl yaşayacak şimdi. Bütün hayatı oydu. Nasıl alışacak bu duruma biz nasıl alışacağız bilmiyorum. Bu fotoğrafı Nice’e gittiğimizde ben çekmiştim. Benim nikâh şahidimdiler darısı başınıza demiştim mutluluk bu fotoğrafta kaldı. Sevenin biri ölünce diğeri yaşayamaz çünkü.. Hakan’ım mekanın cennet olsun Ebru’n bize emanet.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum