Seren Serengil anlattı: Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ailesi Ece Erken'in evine haciz gönderdi

İstanbul'da restoranda öldürülen Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ölümünün ardından Seren Serengil'den yeni açıklama geldi. Serengil, Ece Erken'in eşinin ailesi tarafından miras konusunda baskı kurduğunu ve evine haciz gönderildiğini söyledi.

Seren Serengil anlattı: Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ailesi Ece Erken'in evine haciz gönderdi
10 Mart 2022 - 17:39


Sunucu Ece Erken'in eşi, Beşiktaş eski yöneticisi ve avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Ocak ayında uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti. Erken, geçtiğimiz gün eşinin mevlidini okuttu. Mevlide katılan Seren Serengil ise bugünkü programında çarpıcı açıklamalar yaptı.

"ECE'NİN EVİNE HACİZ GÖNDERİYORLAR"
Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında konuşan Seren Serengil, "Kırkı geçmeden daha yakınları para peşine düştüler! Çok utanç verici. Kızın evine hacizler gönderiyorlar, evi de kendi evi. Adamın saatini, tespihini istiyorlar. Bildiğiniz gibi değil. Caydırma politikası. Adamın kapıdan arabasını alıyorlar filan..." dedi.

Ece Erken'in iyi olmadığını söyleyen Serengil, sözlerine şöyle devam etti:
"Dün kırkı okundu hocaya diyor ki 'nasıl rüyamda görebilirim, hangi duaları okuyabilirim?' Bir yandan da birileri evine haciz gelip bir şeyler yapmaya çalışıyor. Oğluyla mücadele etmeye çalışan bir kadın sonuçta."


YORUMLAR

  • 0 Yorum