Serel Yereli'den 'özgürlük' açıklaması: "Parkta kafamıza göre soyunuyoruz"

İngiltere'de yaşayan oyuncu ve şarkıcı Serel Yereli, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı fotoğraflar hakkında konuştu. Yereli, “Biz parkta güneş açınca kafamıza göre soyunuyoruz” dedi.

Serel Yereli'den 'özgürlük' açıklaması: "Parkta kafamıza göre soyunuyoruz"
22 Ekim 2021 - 11:27

'Bodrum Masalı' dizisiyle tanınan Serel Yereli, oyunculuğu bırakmış ve kendine yeni bir hayat kurmuştu. İngiltere'ye taşınan ve hayatına orada devam eden Yereli, ailesini ziyaret etmek için Türkiye’ye geldi.

"KAFAMIZA GÖRE SOYUNUYORUZ"
Sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı fotoğraflarla gündem olan oyuncu, dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Yereli, “Biz parkta güneş açınca kafamıza göre soyunuyoruz” dedi.

"İZMİRLİ ARKADAŞLARIMA UMUT OLUYORUM"
İngiltere'de özgür olduğunu söyleyen Yereli, "Ben kafama göre takılıyorum. Özgürlüğün verdiği tembellik var. İnsanlar rahat olunabileceğini görsün diye de paylaşıyorum. Biz parkta güneş açınca kafamıza göre soyunuyoruz. Kimse kimseye müdahale etmiyor. İzmirli arkadaşlarıma umut oluyorum." dedi.

"PARA İÇİN YAPTIM"
Serel Yereli açıklamasında, oyunculuğa başlama sebebinin babasının ölümü sonrası yurt dışına gitmek için para kazanmak olduğunu da ifade etti.


YORUMLAR

  • 0 Yorum