Serdar Ortaç'tan milyonlarca liralık kumar borcu hakkında yeni açıklama

Şarkıcı Serdar Ortaç, kumar nedeniyle bankalara 10 milyon TL, nafaka yüzünden de eşi Chloe'ye 600 bin TL borcu olduğu açıklamıştı. Ortaç'tan borçları hakkında yeni açıklama geldi.

Serdar Ortaç'tan milyonlarca liralık kumar borcu hakkında yeni açıklama
17 Ocak 2022 - 09:42


Şarkıcı Serdar Ortaç önceki akşam Maslak 1453'teki Yeni Gazino'da sahne aldı. Sahne öncesi muhabirlerin sorularını yanıtlayan Serdar Ortaç, kumar borcu hakkında konuştu.

Ortaç, "2022'ye çok güzel başladım, bütün borçlarımı ödedim. Hayata yeniden başlıyor gibiyim. Borç yiğidin kamçısı derlermiş, büyük kamçı aldım ama hepsi bitti. Şükürler olsun Allah'a, şimdi tertemiz pamuk gibi sahneye çıkacağım" dedi.

Ortaç, "Bundan sonraki planlarınız neler olacak" sorusuna ise, "Bundan sonra kazandığım her şeyi tek başıma yeme gibi bir durumum yok. Artık kazandığım her kuruşu arkadaşlarıma dağıtacağım" şeklinde yanıtladı.

"ANNEMİ DİNLEMEDİM ALLAH BELAMI VERDİ"
Sahneye beyaz bir ceketle çıkan Serdar Ortaç; "Annem sarışından hayır gelmez demişti. Eşim de sarışın oldu, sevgilim de sarışın oldu. Annemi dinlemedim Allah belamı verdi" sözlerini dile getirdikten sonra "Karabiberim" şarkısını hayranlarıyla birlikte seslendirdi


YORUMLAR

  • 0 Yorum