Serap Paköz'ün Gerçeğin Peşinde programında 5 kez nişanlısına kaçan kadını kocası affeti

Gündüz kuşağı programlarında akla hayale gelmeyen garip olaylar sahnelenmeye devam ediyor. Star TV'de yayınlanan Serap Paköz'ün sunuculuğunu yaptığı Gerçeğin Peşinde isimli programda 5 kez eski nişanlısına kaçan kadını, kocası affeti.

Serap Paköz'ün Gerçeğin Peşinde programında 5 kez nişanlısına kaçan kadını kocası affeti
04 Kasım 2021 - 22:24
Gündüz kuşağı programlarında akla mantığa sığmayan olaylar işlenmeye devam ediyor. Daha önce 5 kez Adem isimli eski nişanlısına kaçan ve bu durumu çok sıkılmasına bağlayan Özgül isimli kadın, eşi Hasan'dan özür diledi. Hasan ise eşine çok aşık olduğunu söyleyerek Özgül'ü affetti.

Star TV ekranlarında yayınlanan Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde programında akıllara durgunluk veren bir olay ele alındı. Nikahlı eşi olmasına rağmensık sık Adem isimli eski nişanlısına kaçan Özgül ismindeki kişi, Serap Paköz'ün sorularını yanıtladı.

KOCAMDAN SIKILINCA GİDİYORDUM
Çobanlık mesleğini yürüttüğü öğrenilen Adem'e daha önce 5 kez kaçan Özgül, "Niye gidiyorsunuz Adem'e?" sorusuna "Gezmeyi tozmayı ondan bildim. Yani bir anda bu da sıkmayı başlayınca beni... Çünkü Adem'in yanında gezmek tozmak... her yere gidiyordum." dedi.

KARISINI CANLI YAYINDA AFFETTİ: "ÖMÜR BOYU SENİNLE OLMAYA VARIM"
Tartışmaların sonunda Özgül, eşine "Özür dilerim, bir ömür boyu seninle olmaya varım." dedi. Özgül'ün kocası olan Hasan ise eşine çok aşık olduğuna söyleyerek onun özrünü kabul etti ve ikili tekrar bir araya geldi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum