Selçuk Ural, Bergen filmini eleştirdi: "Külotla koşarsam benim de filmimi yaparlar"

Müzisyen Selçuk Ural, Bergen filmi hakkında tepki çekecek açıklamalar yaptı. "Bergen'in yüzüne kezzap atılmasaydı konuşulmazdı" diyen Ural, "Şurada külotla bir gün koşarsam ertesi gün gündem değişir ve benim de filmimi yaparlar" dedi.

Selçuk Ural, Bergen filmini eleştirdi: "Külotla koşarsam benim de filmimi yaparlar"
24 Mart 2022 - 11:10


Hakan Ural'ın babası müzisyen Selçuk Ural, geçtiğimiz gün İstanbul Etiler'deki bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Ural, gişe rekoru kıran Bergen filmini eleştirdi.

Bergen'in hayatının film yapılmasını doğru bulmadığını ifade eden Selçuk Ural, "Bergen’in bir tane şarkısını sorsam söyleyebilir misiniz? Peki Barış Manço’nun, Cem Karaca’nın kaç şarkısını söylersiniz? Onların filmi yapılmadı. Türkiye’de şöhret skandal üstünü kurulmuş. Bir Barış Manço’nun Tanju Okan’ın filmi yapılmıyor. Bunlar yüzlerce şarkı üreten insanlar ama Bergen’in filmi yapılıyor. Bir Cem Karaca filmi yapın. Filozof bunlar..." ifadelerini kullandı.

"Bergen’in yüzüne kezzap atılmasaydı ismi geçmezdi." diyen Selçuk Ural, "Acıları seviyoruz. Bergen’in filmi yapıldı. Müslüm Gürses’in filmi yapıldı. Niye Barış Manço’nun, Tanju Okan’ın, Cem Karaca’nın daha nicelerinin filmi yapılmadı? Bir tanesinin 10 tane albümü var, bir tanesinin 110 tane albümü var.

"KÜLOTLA KOŞARSAM BENİM DE FİLMİM OLUR"
Ben şahsen 37 tane 45’lik, 9-10 tane longplay, 10 tane kaset, 10 tane CD’si olan adamım. Benim de filmim yapılmayacak. Çıkıp, şurada külotla bir gün koşarsam ertesi gün gündem değişir ve benim de filmimi yaparlar. Gerçekler maalesef bunlar. Adam, 'Uzaya gittim' dedi, bir anda şöhret oldu. Bu ülkede sanatçı olmayacaksın!" diye konuştu.


YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • ismet
    2 ay önce
    karahan cantay sibel can hakan ural bununda filmi yapılmalı değilmi dede selçuk fuhsiyata bulaşmış insanlar sanat ve sanatçı olmamalı değilmi