Sedat Peker sessizliğini bozdu: Açıklamasındaki şok detaylar!

Organize suç örgütü iddiasıyla kendisine yönelik gerçekleştirilen operasyonun ardından video çekerek açıklamalarda bulunun Sedat Peker, Mehmet Ağar hakkında şok açıklamalarda bulundu.

Sedat Peker sessizliğini bozdu: Açıklamasındaki şok detaylar!
02 Mayıs 2021 - 17:09
Geçtiğimiz günlerde Türkiye'deki yapılanmasına yönelik operasyon düzenlenen ve evinde arama gerçekleştirilen Sedat Peker, bir yıl sonra sessizliğini bozdu. Peker operasyonun arkasında Mehmet Ağar ve Pelikancıların olduğunu söyledi. Peker'in açıklama videosundaki detaylar ise dikkat çekti.

Kendisine ve adamlarına yönelik gerçekleştirilen operasyonun arkasında Mehmet Ağar ve Pelikancılar’ın olduğunu söyleyen Peker, Mehmet Ağar için “Bize birçok pislik yaptırdı” dedi. 

Peker, Mehmet Ağar’ın Altınbaşlardan şantaj ile para aldığını ve Azerbaycan Türkü iş adamı Mubariz Mansinov’a da “Paralarını yedi, sonra içeri attırdı.” İddiasında bulundu. 

Mansinov’a yapılanları “Milyar dolarlık yerini aldınız adamın, el koydunuz.”  Diyerek anlatan Peker, Ağar için “Sen devlet memuruydun emekli oldun. Nasıl alabiliyorsun milyarlarca dolarlık yerleri. Doğru, sen üstüne almadım. İkili anlaşmalarla senin cüzdan garanti altına alındı. Azerilerin üzerine yapıldı değil mi? “ifadesini kullandı. 

Mansinov’a yapılanlara yönelik “Fetöcü yapıp mallarına çöktün Hakimlerde vicdanen dosyayı görüyorlar ceza versen olmaz vermesen olmaz, baskı var. 5 sene ceza verip 8 ay yatırıp mahkemeyle tahliye ettiler.” diyerek Ağar’ı suçlayan Peker, “Erdoğan’ı Allah yerine koyan oğlunu Milletvekili yaptırdı.” İfadesiyle başka bir suçlamada bulundu.  


YORUMLAR

  • 0 Yorum