Sedat Peker'den Thodex vurgunuyla ilgili Süleyman Soylu iddiası

Sedat Peker, kripto para borsası Thodex vurgunu iile ilgili Süleyman Soylu'yu işaret etti. Peker, Fatih Özer'in bilinçli bir şekilde yakalanmadığını ileri sürdü.

Sedat Peker'den Thodex vurgunuyla ilgili Süleyman Soylu iddiası
10 Haziran 2021 - 21:33

Sedat Peker, yeri ifşa olduğu için perşembe günü yayınlayacağını söylediği video ertelenmiş gözüküyor.

Peker, Twitter üzerinden paylaşım yapmaya devam ederken kripto para borsası Thodex vurgunu ile ilgili şok iddialar ortaya attı. Peker, Thodex vurgunu kapsamında yapılan operasyon ve tutuklamaların göstermelik olduğunu ifade ederken, şirket sahibi Fatih Özer ile Süleyman Soylu arasında ilişki olduğunu öne sürdü.

İşte Sedat Peker'in gündeme bomba gibi düşen açıklamaları:

 

"Lan ... Sülü thodex soyguncusu fatih özer’e Bir günde interpol kararı çıkardık ancak Arnavut polisi elinden kaçırmış hikayesini millete yutturdun. Ama ben doğrusunu herkese anlatacağım. Sen bilmiyor musun Arnavutlukta kuş uçsa benim haberim olur?
 2 MİLYAR DOLARLA KAÇTI, GÖSTERMELİK TUTUKLAMA YAPTINIZ
Lan süslü sülüman, mahalle arasındaki kavgalarda bile 10 kişi tutuklanıyor.Adam 2 milyar dolarla kaçmış,göstermelik birkaç tutuklama yaptınız.Senin oğlunun,benim televizyonlara çıkardığım yeğenin vasıtasıyla, şahısla irtibat kurup paranın kaç lirasını aldınız,onu da anlatacağım

HER YER HIRSIZ DOLU
süslü sülüman, sana olan kızgınlığım senin hırsız olmandan dolayı değil. Zaten her yer hırsız dolu. Senin devletin namusunu lekelemenden dolayı.

Gücünün yettiği gariplere diyordun ya size devletin gücünü göstereceğim diye, ben de sizin kör olmuş gözlerinize Yüce ALLAH’ın gücünü göstereceğim. Sizi rezil edeceğim.

İPİN UCU PUŞTUN ELİNDE
Akraban sadık soylu özel yerlerde beklettiği nakit paralarını yatla Yunanistan’a kaçırmak için planlar yapıyor ya, ondan da haberim var. Gerçi hangi polise şikayet edeceğim, sizi hangi polis kardeşimiz alacak? İpin ucu puştun elinde, onlar ne yapsın?

DEVLET GÖREVLİSİ KARDEŞLERİM MÜDAHİL OLMAYIN
Buraya gönderilen devlet görevlisi kardeşlerim, lütfen siz bir süre olaya müdahil olmayın. süslü süleymanla derin mehmetin yakınlarının koordine ettiği kiralık katillerle ben bir yüzleşeyim, onları paket servis yapıp bunları bir rezil edeyim.

GELECEK OLANLAR KİRALIK KATİL Mİ DEVLET GÖREVLİSİ Mİ BİLEMİYORUM
Gelecek olan kiralık katil mi devlet görevlisi mi bilmediğim için rahat hareket edemiyorum. Siz bir süre lütfen karışmayın. Lan sülü, Allah’ın tuttuğunu kimse azad edemez. Bizi Allah tutmuş, kim eder azad."


YORUMLAR

  • 0 Yorum