Sedat Peker'den dikkat çeken seçim ve sokak açıklaması

Sedat Peker, kendisinin yönettiği "Deli Çavuş" isimli sosyal medya hesabından 'seçim ve sokak' konusunda hakkında açıklamalar yaptı.

Sedat Peker'den dikkat çeken seçim ve sokak açıklaması
05 Haziran 2022 - 10:44


Organize suç örgütü kurmak ve yönetmek iddiasıyla kırmızı bültenle aranan ve Birleşik Arap Emirlikleri'nde bulunan Sedat Peker, "Deli Çavuş" isimli Twitter hesabından çarpıcı açıklamalar yaptı.

Sedat Peker’in videolarında yaptığı “Asla sokağa çıkmayın” çağrısının hatırlatıldığı paylaşımda “Seçim kazanıldığında şu veya bu sebeple eğer ki iktidarı terk etmek istemeyen kişiler olursa (duyumlarım olacağı yönünde) o zaman şartlar değişmeli” denildi.

Sedat Peker'in açıklamaları şu şekilde:
“Kıymetli dostlarım, hangi tahriki yaparlarsa yapsınlar, seçim gününe kadar asla sokağa çıkmayın diye size tavsiyelerde bulunmuştum. Bu konuda lütfen bana güvenin (ne de olsa tecrübe konuşuyor.) Tabii ki bu durum sadece seçim gününe kadar geçerli.

Toplumun sakinliğinden cesaret alan bazıları sandıkta seçimi kaybetsek de asla gitmeyeceğiz diye açıklamalar yapıyorlar. Seçim kazanıldığında şu veya bu sebeple eğer ki iktidarı terk etmek istemeyen kişiler olursa (duyumlarım olacağı yönünde) o zaman şartlar değişmeli.

Sonu her ne olursa olsun hakkınızı alana kadar evinize asla girmeyin (sonu ne olursa olsun). Çünkü hakkımızı alabileceğimiz gerçek bir seçim ülkemizde bir daha olmayacaktır. Tecrübelerime güvenin. Bu sahte kahramanlar Yüce Milletimizi gerçekten tanımıyorlar.

Bizim halkımız her çileye dayanır. Her zulmü sinesine çeker. Ancak Büyük Önder Atatürk ve dava arkadaşlarının kendilerine miras bıraktıkları seçime krallarının dahi müdahale etmesine ölümleri pahasına izin vermezler. Sandık bir milletin namusudur. Namusumuzu koruyacağız.”


loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum