Sedat Peker'den Demirören hakkında 'Beşiktaş' iddiası!

Sedat Peker, sosyal medya hesabından Demirören'i hedef almaya devam ediyor. Peker, son olarak Demirören'in Beşiktaş başkanı olmasıyla ilgili bir iddiada bulundu.

Sedat Peker'den Demirören hakkında 'Beşiktaş' iddiası!
10 Haziran 2021 - 12:27
Yayınladığı videolarla Türkiye gündemini sarsan Sedat Peker, sosyal medya hesabından çarpıcı açıklamalarda bulundu. Demirören hakkında çarpıcı iddialar ortaya atan Peker, Beşiktaş hakkında da konuştu.

Peker, Erdoğan Demirören'in oğlu Yıldırım Demirören'i şirketten uzak tutmak için Beşiktaş'a başkan yaptığını iddia etti.

Peker, şu ifadeleri kullandı;
"Kıymetli Beşiktaşlı kardeşlerim, şimdi anlatacaklarıma lütfen üzülmeyin. Benim çok yakın bir dostum bizim pambıkören'in babasıyla çok iyi dosttu. Arkadaşım pambıkören'in Beşiktaş'a başkan seçilmesini kutlayınca babası gülüp ona şöyle demiş, "Ben yıldırımı şirketi batırmasın diye şirketten uzak tutmak için Beşiktaş'a başkan yaptım." (buradan çıkan, Beşiktaş'ı batırsın). Vallahi bu anlattığım doğru, billahi doğru.

Pambıkören, çiftçinin parasına Ziraat Bankası’nda çöktün. Mehmetçiğin parasına OYAK’ta çöktün. Yoksa onların parasına da mı çöktün (bu şaka, böyle bir bilgim yok)? pambıkören, seni hem delirteceğim, hem de cezaevine göndereceğim."

YORUMLAR

  • 0 Yorum