Sedat Peker'den BAE tepkisi: "Benden özür dileyeceksiniz!"

YouTube hesabından yayınladığı videolara izin verilmemesinin ardından videolarına son vererek iddialarını sosyal medya aracılığıyla paylaşan Sedat Peker, kendisi hakkında öne sürülen iddialara Twitter'dan karşılık verdi.

Sedat Peker'den BAE tepkisi: "Benden özür dileyeceksiniz!"
28 Ağustos 2021 - 08:54
Organize suç örgütü yönetmek suçlamasıyla aranan Sedat Peker, paylaşım serisi olarak yaptığı açıklamada kendisi hakkında iddia edilen ‘15 Temmuz'u Birleşik Arap Emirlikleri finanse etti, Sedat Peker de o sebepten BAE'ye kaçtı' düşüncesini ortaya atanların kendisinden özür dilenmesini gerektiğini belirtti.

Sedat Peker’in kendisi hakkında çıkan iddialara yaptığı açıklama şöyle; 
1-Birleşik Arap Emirlikleri’nde oturumum var, hakkımda çıkarılmış herhangi bir kırmızı bülten kararı yok, uluslararası hukuka göre beni bulunduğum ülkeden hiçbir ülke alamaz. “15 Temmuz’u Birleşik Arap Emirlikleri finanse etti insanlarımız onların yüzünden şehit oldu,…

2-… Sedat Peker de Birleşik Arap Emirlikleri’ne gittiği için haindir.” diyen gazeteciler ve siyasetçiler, bu sözlerinizden dolayı benden özür dilemezseniz sizin kahpe, namussuz, şerefsiz olduğunuzu tüm dünyaya haykırmaktan geri durmayacağım.

3-Değil beni alacağınızı, şeyimden tavana asacağınızı bilsem de sözünden dönen namerttir. Şükürler olsun ben Meryem Ana’nın kursağında büyüdüm. Bazı namusu maaşı kadar olan gazeteciler ve siyasetçiler gibi kahpe kursağında büyümedim çok şükür. Ben hayatımın hiçbir döneminde…

4-…cezaevine düşmemek için dua etmedim, ancak birçok geceler beni insanoğlunun eline düşürmemesi için Yüce ALLAH’ıma dualar ettim. Beni cezaevine yollamak, öldürmek belki mümkündür ama beni KÜÇÜLTMEK asla mümkün değildir !

YORUMLAR

  • 0 Yorum