Seda Sayan evlilik tarihini açıkladı: "Erimin peşinden giderim..."

Seda Sayan, yanında çalışan ve solistlik yapan Çağlar Ökten’den evlilik teklifi aldığını açıklamıştı. 7. kez nikah masasına oturmaya hazırlanan Seda Sayan, evlilik tarihini açıkladı.

Seda Sayan evlilik tarihini açıkladı: "Erimin peşinden giderim..."
15 Mart 2022 - 10:16


Seda Sayan yedinci kez nikah masasına oturuyor. Canlı yayında Çağlar Ökten'den evlilik teklifi aldığını "14 Şubat'ta evlilik teklifi aldım. İnşallah sonsuza kadar evet" sözleriyle duyuran Seda Sayan düğünü tarihini açıkladı.

TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Seda Sayan, şunları söyledi:

"Evlilik için Çağlar beni ikna etmedi, ben onu ikna ettim. Aramızda güzel bir enerji var. İkimizin de istediği buydu. Birbirimize çok güvendik, güven benim için çok önemli. Hiç beklemediğim bir anda yani Sevgililer Günü'nde evlilik teklifi aldım. Çağlar'ın hamlesi beni hep şaşırttı hem de çok duygulandırdı. O yüzden de 'sonsuza dek evet' dedim. 14 Şubat'ta onu izlemeye gitmiştim. Gece bitince herkes gitti. Gecenin ilerleyen vaktinde Çağlar diz çöküp evlilik teklifi etti. O an ne dediğini hatırlamıyorum."

"YURT DIŞINDA EVLENECEĞİZ"
Temmuz'da düşünüyorduk ama öne aldık. Mayıs'ta nikah masasındayız. Tam tarihini şimdi vermeyeyim. Çağlar'ın araştırılmaya ihtiyacı yok. Çok temiz, düzgün biri. Kendimi çok şanslı hissediyorum. Yurt dışında evleneceğiz, konsoloslukta. Bugüne kadar evlilik sözleşmesi yaptım ama Çağlar'la yapmama hiç gerek yok. Doğru zamana ve kadere çok inanan biriyim. Çağlar kendi bütçesinin üstüne çıkarak bana pırlanta yüzük almış. Kıyamam ona. Telli duvaklı gelinlik giymem. Sakin bir elbise giyer erimin peşinden giderim."


YORUMLAR

  • 0 Yorum