Seda Sayan'a 15 yaş küçük sevgili

Ünlü şarkıcı ve sunucu Seda Sayan'ın kendisinden 15 yaş küçük organizatör Ata Çağlayan ile yeni bir aşka başladığı iddia edildi.

Seda Sayan'a 15 yaş küçük sevgili
01 Ekim 2021 - 16:36
Uzun süredir aşk hayatında kimse olmayan ve kendini son zamanlarda işine veren Seda Sayan, yeni bir aşka yelken açtığı öne sürüldü.

Haberler.com'da yer alan habere göre, şimdilerde Star TV'de program yapan Sayan'ın organizatör Ata Çağlayan ile aşk yaşamaya başladı. Daha önce de kendisinden yaşça küçük kişilerle birlikte olan 58 yaşındaki Seda Sayan'ın Çağlayan ile de arasında 15 yaş fark var.

EVLİLİĞİ 7 AY SÜRMÜŞTÜ
43 yaşındaki Çağlayan daha önce Banu Noyan ile evlenmiş ancak çiftin evliliği 7 ay sürmüştü.

ATA ÇAĞLAYAN KİMDİR?
Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunu olan İbrahim Ata Çağlayan, 1978 yılında İstanbul doğmuştur. Yüksek lisansını Kültür Üniversitesi'nde yapıp Bilgisayar Yüksek mühendisliği unvanını almıştır. Hollanda Amsterdam'dan merkezli World Business Assembly (Dünya İş Konseyi) Uluslararası Organizasyon Direktörlüğünü üstlenmiştir.

Ulusal çapta; medya, moda, iş dünyası kapsamında organizasyonlar yaparak ödül geceleri ve daha birçok etkinlikler düzenlemiştir.

Ayrıca; Show Max, Beyaz Tv ve Tv8 International Tv kanallarında; ekonomi ve iş dünyası Programlarının tv yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlenmiştir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum